Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste infantila

#1
Era o zi frumoasa de vara. Soarele stralucea puternic pe cerul limpede ca apa raului. Pasarele ciripeau un cantec melodios stiut numai de ele. Florile colorate formau un imens covor multicolor. In vila familiein Kinuta, un baiat in varsta de 19 ani parul brunet cu suvite blonde sta pe canapea gandindu-se la tatal lui. In curand avea sa ajunga acasa, iar la telefon i-a spus ca o sa aibe parte de o surpriza. Il macina acest gand deoarece se putea astepta de la orice din partea lui. Deodata telefonul incepu sa-i sune telefonul.
-Ce vrei? intreaba baiatul.
-Iubitule, esti suparat? Te-am deranjat cu ceva? Iarta-ma! vroiam sa te intreb daca putem sa ne vedem azi, dar daca esti ocupat nu-i nici o problema.
-Nu sunt ocupat. Vi tu la mine ca nu am chef sa ies in oras.
-Bine! Te pup! Ne vedem in 10 minute.
Cele 10 minute trecura repede, iar pe usa din metal isi facu aparitia o fata slabuta cu forme bine definite, iar parul negru il avea lasat sa cada liber pe spate. Bluza stramta ii scoate sanii mari si rotunzi in evidenta, iar fustita scurta ii lasa la vedere picioarele ei lungi si zvelte. Baiatul isi musca cu ardoare buza de jos pana simtii gustul dulceag al sangelui. Sara observand gestul lui Alex se indrepta spre el apucandu-l de gulerul camasii si sarutandu-l apasat. Dupa cateva minute fata ii da usor drumul, Alex se uita la ea cu o sclipire ciudata in ochi.
-Iubit-o nu ai vrea sa trecem la faza a doua a relatiei noastre? Suntem de sase luni impreuna si noi tot nu am intretinut relatii, ce zici? dar fata nu mai apuca sa zica nimic ca brunetul se urca deasupra fetei dandu-si camasa jos ca mai apoi sa o arunce si sa zaca inerta pe podeaua lucioasa. Ii ridica fusta si ii baga mana in chiloteii mici care acopereau acea zona interzisa. Fata scoase un geamat si isi arcuii usor spatele, Alex se descotorosii si de celelalte haine ce il impiedicau sa-i simta corpul iubitei sale aproape de al lui. Se apropie de fata ei si o saruta apasat dar pasional apoi cobori spre sani. Trasa cerculete in jurul sfarcurilor si le musca pana capta o nuanta rosiatica, cobori spre abdomenul fetei lasand o urma mare de saliva, iar apoi se uita la fata ei si o intreba :
-Iubire, esti gata?
Fata incunviinta din cap in semn afirmativ, iar cand a vrut sa o partunda tatal lui intra pe usa si facuse o fata de trezea si mortii. Tatal sau se uita mirat la cei doi dar nu spunea nimic. Nici cei doi nu scoteau nici un sunet , pana cand Sara sparse linistea:
-Domnule, nu este cea ce credeti!
-Daca nu este ceea ce cred, cum imi explici asta?
Copila nu scotea nici un sunet, doar se uita in ochii domnului Kinuta.
-Te sfatuiesc sa pleci cat mai repede din casa mea! zise barbatul pe un ton imperios.
Fata dadu din cap in semn afirmativ si incepu sa se imbrace , iar apoi incepu sa alerge catre iesire. Cand a vrut sa iasa pe usa a dat peste o fata in varsta de 20 de ani cu parul blond ca spicul de grau, ochii albastri ii avea de un albastu deschis ce te trimitea intr-o stare de visare continua. Era imbracata intr-o rochie de un alb mai transparent care ii evidentia sanii rotunzi si bine conturati, iar picioarele lungi si zvelte erau descoperite.
-Ma scuzati! spuse Sara care si pleca.
Blondina se uita cam ciudat la ea, se intreba ce avea de pleca asa grabita. Se duse spre camera unde tatal si fiul se certau de zor. La vederea blondei domnul Kinuta a incetat a mai urla la fiul sau. Alex se uita cu un semn mare de intrebare la ea. Cine putea fi? O logodinica cu care tatal lui vroia sa fie sau o noua servitoare?
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#2
Waaaw :|
Prins de tatal sau cand facea sex. Asta da capitol :x Nu am mai intalnit asa ceva :|
Parca si vedeam scena derulandu-se: tatal lui intrand pe usa si holband ochii la fericitul cuplu, care isi facea de cap O.o
In unele locuri, in loc de virgula ( , ) puteai folosi punct ( . ). Dar e bine si asa.
Ce pot sa zic? Ti-as da un + la reputatie, dar am dat prea multe pe ziua de azi :?? Si eu abia acum am intrat :go:
Ma rog. Astept urmatorul capitol: ma tii in suspans :yada:

#3
* :chuu: dragut
* totusi....exista un "totusi" grabesti actiunea :go:
* si nu imi place pentru ca deja mi-ai spus prin ultima propozitie ce va fi in urmatorul capitol :help:
* descrierea...naratiune ...dialog exista :love:
* nu prea imi place de acest blondin :perv:
* nu uita descrierea sentimentelor :yada:
:bye:

#4
wow... super faza in care Alex a fost prins intretinand "relatii" de catre tatal sau:|...totusi mi sa parut cam scurt capitolul...
nu prea am ce sa comentez...mi se pare reusit:-?
descriere,naratiune cat si dialog( desi mai putin) sunt...
ei bine...abia astept urmatorul capitol. Succes si multa imaginatie
:zuppy23::bye:





#5
Guys... ma scuzati dar momentan nu mai pot continua fic-ul ^^" cred ca maxim in doua saptamani revin... so imi cer scuze pentru cei care l-au citit si au asteptat atat de mult... dar promit ca ma revansez cu capitolul urmator... o sa fie lung :D imi cer scuze inca o data :D
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)