Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Discutiii extrem de generale???

#1
Acum am vazut ca avem un topic "discutii extrem de generale".
Mai pe scurt, spamati fratilor ca aici se permite 22
Care e rostul acelui topic? Sunt deja destule topicuri unde se face spam, acum exista si unul special pentru asa ceva?
Unui asemenea topic iar fi trebuit dat remove din prima, si in nici un caz facut si sticky pe deasupra.
Stiti ce o sa se intample? Lumea va posta acolo in prostie in timp si va uita de topicurile anime. Nici nu a aparut bine Animezup si deja risca sa se transforme intr-un spam board!
Astept sa vad ce zic si ceilalti, dar parerea mea e ca astfel de topicuri nu ar trebui incurajate. Eventual doar cateva topicuri cum ar fi Intreaba/Raspunde sau Corrupted Wishes, ca sa aiba lumea unde sa se descarce.
Damn it, se vede ca habar nu aveti cat de mult rau poate face un asemenea topic! 2

[edit]Acum vad ca avem si forum games????
Care e cea mai activa sectiune de pana acum si e plina de topicuri stupide 22
Vreti sa ajungem ca animespam.ro?
Un forum serios nu prea poate rezista cu astfel de sectiuni, pentru ca userii sunt tentati sa posteze acolo pentru a-si creste numarul de posturi.
Am zis eu ca nu ma bag in structura forumului, dar daca stiam ca o sa faceti asa niste prostii mai bine taceam din gura!
Dupa ce ca unii se plang ca nu prea se posteaza, putinele posturi care sunt facute acum sunt la asemenea sectiuni?
Stiti cate forumuri am vazut transformate in spamboards din cauza a asemenea sectiuni?
Aveti idee ce faceti pe aici? Macar asa... in mare?

#2
Imi permit sa te contrazic iar. Acel topic e bun venit atat pentru indexarea de la google cat si pentru utilizatori. Asa nu o sa se faca spam in alte sectiuni si topice... mai bine acolo.

Cat despre acel forum... tot la fel de bun venit este. Iara pentru indexare cat si pentru utilizatori. Ce prinde bine la ei si daca posteaza... e bun pentru toti. Eu vad ca se posteaza peste tot... unde anume vrei sa se posteze? La Naruto? Pai daca e urat anime-ul ce vrei sa posteze acolo?
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Ok, faceti cum doriti! Va anunt ca in mod oficial nu ma mai ocup decat de partea tehnica si nu ma mai bag in structurarea lui.
Daca mi se cere ajutorul cu vreun topic o sa o fac, dar atat.
Sectiuni, moderatori, thread-uri, avertismente... de acum voi sa va ocupati de asta.
Mi-ar parea bine sa ma insel eu si pana la urma sa iasa bine cum ziceti voi...
Poate ca nu vom avea totusi aceasi soarta.

#4
well ,daca eram mod acolo il stergeam -_-''' dar cum ati mutat forumul ati uitat sa dati permisiunile moderatorilor de a modera ,dar eu am tacut din gura ca poate aveti treaba cu partea tehinica ,apoi va ocupati de restul .Dar am stat si am asteptat un timp sa vad ce se intampla cu threadul . Am observat ca nu a patit nimic , era deschis bine merci , si inca userii postau .Deci daca nu puteam sa sa fac nimic in privinta asta ,mai bine ma alatur . Greseala mea ,nu se mai intampla.
Unii sunt de parere ca mai bine ramanea deschis ,altii sunt de acord cu inchiderea lui . Eu sunt de acord cu inchiderea .

#5
Thread closed prin urmare thread closed 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)