Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dia's GFX [just one lil'clicky]

#11
Sank you nee ^_^.So..

[Imagine: candy_queen_avatar.png]

[Imagine: candy_queen_sign.png]
-------------------------------
[Imagine: evil_thoughtsav.png]

[Imagine: evil_thoughtssign.png]

#12
Well let me see,sunt prima care comenteaza aceste seturi? Yay !!
Primul set.

Avatar -> imi place foarte mult. Este viu colorat si exprima multe sentimente interesante. yay, ce efecte interesante ai folosit, ma duce cu gandul la Circ si la veselie, precum si la acei clovni malefici ce dau cosmaruri copiilor mici. Asa ca imi place , este o veselie malefica in avatarul tau care imi atrage foarte mult privirea.

Signature -> ei bine.. seamana foarte tare cu avatarul aici intarindu-se parerea mea, cum ca acest set ma duce cu candul la circ . You know.. Aglomeratie si atat de multe lucruri interesante de vazut, atat de vesele incat iti provoaca acel sentiment de teama de care nu poti scapa. Este foarte viu colorat si atrage privirea.
Parca ai pasit intr-o lume a culorilor, intr-un univers magic si atat de vesel incat de face sa stai afara. Este foarte interesant si imi place foarte tare, pentru ca l-ai creat asa cum trebuie, si ti-a iesit chiar foarte bine ( parerea mea )

Al 2 lea set.
Oh My God, mi l-ai aratat pe mess asa ca nu ma pot abtine, trebuie sa il comentez

Avatar -> Nu stiu daca iti putea iesi mai bine decat ti-a iesit. Uite-te si tu cat de bine l-ai creat. Te pricepi in photo shop pentru ca stii sa imbini imaginatia cu programul,si uite ce ieie. Splendid. Imi place foarte tare avatarul acesta ( chiar mai mult decat avatarul din setul precedent, asta ti-a iesit chiar mai bine si ai reusit sa ii dai acel aspect care te face sa nu iti iei ochii de la el) Este oarecum inecacios prin aspectul sau dar asta este frumusetea acestui avatar.

Signature -> O reflexie imbunatatita a avatarului. Hmm aceasi poza, aceleasi efecte dar mai imbunatatite presupun. Imi place cum ti-a iesit, ai creat semnatura foarte bine. Si ti-a iesit chiar mai stralucitoare decat avatarul. Iata ca a fost si asta posibil.
Hmm, poza pe care ai ales-o nu se putea sa fie mai buna pentru a corespunde cu imaginatia ta. Cum ti-a venit in minte sa faci asta? Who cares anyway, it looks gorgeous.
Puterea mai presus de cuvinte, lumina adusa doar prin flacara aprinsa deasupra lumanarilor in timp ce o barca pluteste pe un lac acoperit in flacari..cam asta ar fi senzatia pe care o transmite aceasta semnatura.
Iar acel rabbit, care pare infricosator nu este decat unealta malefica a flacarilor.

Deci am adorat aceste seturi. Te-ai descurcat de minune. Astept sa vad si altele.
Ganbatte kudasai!!

:Bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)