Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Despina Damianeci

#1
Buna, sunt Despina si am 19 ani.
Imi place sa-mi pierd timpul pe forumuri si ma bucur ca l-am gasit pe acesta, de fapt mi-a fost recomandat de Laura. Am citit si un fic de aici si mi-a placut mult, trebuie sa trec sa-l comentez.
Imi place sa scriu/citesc ficuri, sunt obsedata de Harry Potter si de J-rock. Si sunt cea mai mare fana 30 Seconds to Mars 4
Nu sunt din Romania si uneori comit greseli de exprimare, imi cer iertare de pe acum. Imi place sa privesc anime, desigur (chiar daca am vazut putine) si de cateva zile citesc manga. Mmm, imi plac doramele. Nu stiu ce sa mai spun. Sper sa imi placa aici.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Despina Damianeci!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello dragaSmile

Ma bucur sa te am langa mine si sper sa te acomodezi aici si cum suntem noi amandoua ne descurcam noi. Sper sa-ti faci prieteni si sa activezi cat mai mult.
[Imagine: 318099_large.jpg]

Un blog cu si despre carti: http://bookobsess.blogspot.com/ V-asteptam cu drag!Smile Abia facem primii pasi.

#4
Mersi, Crinel. Si eu sper sa-mi fac prieteni si sa fie bine pe forum. Abia astept vacanta sa fac cunostinta mai bine cu el. 3

#5
Despina:

În primul rând, bun venit! hug
Încă de când ţi-am văzut numele sunt curioasă de unde eşti. >.> Şi încă 2-3 întrebări să ne cunoaştem mai bine:
1. Care e culoarea ta preferată?
2. Ce carte citeÅŸti acum?
3. Vei posta vreun fic pe forum?
4. Despre ce îţi place să scrii?
5. ÃŽÅ£i place Pepsi?

Cam atât. ^^
[Imagine: 2d11ici.jpg]
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"-Albert Einstein

#6
Mersi de urare, Raye.
De fapt numele meu e Liuda. Sunt din Republica Moldova.
Dar aproape toti imi zic Despina, e ca al doilea nume 3

1. Culoarea care imi place cel mai mult e verde.
2. La moment citesc un fic. Demult nu am citit carti.
3. Mi-ar placea sa postez, dar sa vad care sunt regulile mai intai.
4. Scriu ficuri mai ciudate poate, cu Harry Potter, yaoi, despre prostitutie, love, adventure. Cam asa ceva am scris pana acum.
5. Da, imi place.

#7
Buna, bine ai venit pe AnimeZUP. Eu nu sunt cu intrebarile, fetele de aici vor despica firu`n 4 in locul meu.
Citat:Abia astept vacanta sa fac cunostinta mai bine cu el.
Cu forumul e mai greu sa faci cunostinta ... trebuie sa clickezi intruna, cu membrii cred ca o sa fie mai usor. Iti urez toate cele bune si have fun in a descoperi ceea ce te intereseaza, daca ai intrebari/ nelamuriri te asteptam cu hug ...

#8
Nu mi-e greu sa clickez 71
In orice caz voi intra in sectiunile ce ma intereseaza, nu am de gand sa dau chiar peste tot.
Sper sa fac cunostinta si cu mai multi membri, mersi de urare.

#9
Heya Despina ^^
Welcome to Zup and have fun. Hope you'll make lots of friends, including me 10
So...ma bucur sa avem printre noi si pe cineva din alta tara 4
Deci...hai sa pun cateva intrebari ca sa nu fiu total pe dinafara
-Cati ani ai?
-Ce fel de muzica asculti?
-Ce cuvant te-ar caracteriza cel mai bine?
-Iti plac jocurile tip forum?
Hai sa nu o mai lungesc...Deci ma bucur ca te-ai inscris pe acest forum si cred ca o sa ne intelegem bine 10
Cya ^^
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#10
Hey, ma bucur sa te cunosc. 71
Am 19 ani, ascult Rock si J-Rock in mare parte, dar am scris asta in primul post.
Nu stiu ce cuvant m-ar caracteriza cel mai bine. Obsedata sau visatoare, probabil Zuppy02
Imi plac jocurile de tip forum, dar cu masura 71
Mersi de urare si eu sper sa ne imprietenim.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)