Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desire Climax

#11
Dah~ Am citit ' Desire Climax ', dar cand m-am apucat de ea nu stiam ca are sapte volume, abia cand am ajuns la volumul doi am aflat [ baka me.] si nu am putut sa o las asa. E foarte incurcata dupa parerea mea, ba e fratele ei, ba nu e =.-. Asta mi-a placut la aceasta manga, schimbarea frecventa de situatie : )). Insa cand am ajuns la final am ramas ' :O '.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#12
Am citit mangaul acum doi ani cred si mi-a placut. Desi imi amintesc foarte putine din el mi s-a parut interesanta evolutia actiunii, dar si a personajelor si faptul ca n-a fost cliseic. Rasturnarile de situatie pur si simplu te fac sa vrei sa citesti mai mult si sa vezi ce se mai intampla.
[Imagine: 318099_large.jpg]

Un blog cu si despre carti: http://bookobsess.blogspot.com/ V-asteptam cu drag!Smile Abia facem primii pasi.

#13
Desire Climax - indeed, o manga destul de buna ; am citit-o intr-o zi parca *laughs*
Insa cum spunea intr-un topic Tox, aveam mai multe asteptari daca tot auzeam lucruri bune despre aceasta manga. En fin ; m-a cam iritat Mio... And well guys, don't laugh. /haha
Dar uneori era prea slaba de caracter + ca nu avea curajul sa-l infrunte pe Shoei, si asta face intreaga manga sa fie si mai complicata. E vorba de familie, de un trecut dureros si de o dragoste mare, pretty sensible. 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)