Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desenee .

#1
Well, nu am cine ştie ce experienţă în desene, dar îmi place grafica, de aceea desenez. E un hobby minunat. ^^
Vreau să-mi perfecţionez stilul şi pentru asta, am nevoie de ajutorul vostru.

Critică, limbaj, sfaturi, păreri - permise.

Puppy eyes.
from Blood+
I love.


^^'

#2
:3 asa... deci...

La primul desen e chiar dragut dar prea simplu... boticul e cam stramb iar ochii unul mai mic si unul mai mare, iar laba din dreapta e cam ciudata.
La ochi, ca sa ii faci mai stralucitori 108 , ar trebui niste umbre, de exemplu puteai contura putin cercurile si PS: ;3 ar fi mai frumos daca leai face putin mai oval nu chiar niste cercuri perfecte.

La al doilea trebuie sa mai lucrezi... incearca sa faci nasul putin mai jos si aduti aminte ca buza de sus e putin mai inafara decat cea de jos.
PS: fa niste umbre ceva mai inchise la par :3

Iar la al treilea nu stiu ce sa spun 10 adica naah...e dragut (imi place craniul dar trebuia colorat mai bine) si pisicuta (o urasc enorm xD) dar sincera sa fiu ti-a iesit chiar bine :3

Esti pe dramul cel bun ;3 deci continua tot asa si scuze daca nu m-am explicat prea bine (<<' nu prea ma pricep)

#3
Mulţumesc mult pentru comm, Ayame hug
Noww, another pics`. ^^

I love this art <3
NANA.

Atât deocamdată. ^^
PS : Desenele sunt un pic mai vechi... Sper că o să se observe diferenţe pe parcurs. hug

#4
-.-
New arts. ^^

Erhm, e puţin mai vechi. ^^\' Am încercat să-l fac cât de bine am putut, dar na\'...
Maid girl. xD

T______T \'

#5
Dacă tot nu e nimeni interesat, o părere ceva - atunci nu cred că mai are rost să postez în acest topic xD

http://s1228.photobucket.com/albums/ee44...e016-1.jpg
.

#6
Doamne...nu pot sa cred ca am ajuns la Fan Art ....dar iata-ma . Mie imi plac desenele tale . Sunt frumoase dar, ce e drept , mai trebuie sa te perfectionezi . ( Nimeni nu s-a nascut geniu ). Acum o sa comentez ultimpul desen .
1. Imi place . E din imaginatie sau cu mondelul in fata? ( nu prea conteaza , dar sunt curioasa).
2. Unde venea bretonul nu ai mai facut cel de al doilea ochi si arata ciudat ( strica putin aspectul lucrarii). Ai fi putut sa il schitezi si , chiar daca nu era fix la acelasi nivel cu primul nu era la fel de ...deranjant ( stiu ca nu e tocmai cuvantul potrivit...dar asta a fost singurul care mi-a trecut prin mintea mea creata).


BTW mi se pare ca are corpul un pic disproportionat .( subliniez mi se pare ...nu de alta dar nu sunt sigura)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#7
Oh, merci, petite cherie 15

Cântând.
Am încercat şi în culori ' normale ' 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)