Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desene mai vechi...

#11
un desen ca asta mi se pare foarte usor de realizat deoarece nu trebuie sa lucrezi la detaliile fetei, pentru ca i-ai facut deja fata de elefant sau ce vrea sa fie, nu trebuie sa respecti proportiile corpului pentru ca ai facut un fel de monstru...in concluzie si un copil de 8 ani poate face asa ceva...vino cu ceva mai uman

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#12
eh...cum ma asteptam...
voi stiti sa apreciati o lucrare mai diferita pe langa ceea realista???
21
desenul acela este o compozitie...iar intro compozitie se apreciaza alte lucruri mai importante...ei da...scuzatima,am uitat k nu am de a face cu presoane care au experienta in domeniul artei...
fara suparare...21
din contra...ma bucur k m-am putut si io amuza un pic...
anyway...alecs...sa ma ierti daca am zis cv rau...dar de obicei sunt o persoana foarte deschisa si zic totu pe fata...asa k...
ma rog...
voi mai pune desene de dragul vostru si de al meu....poate ma mai amuz cu cv din spusele voastre 3
^.^

#13
pai la mintea ta nici nu ma mira ca te amuzi, daca omul iti spune parerea lui tu incepi sa razi ca prosta(ul), si stai linistit(a) nu ai zis nimic rau, si eu sunt o persoana deschisa si zic totul pe fata 10...si nu mai incerca sa faci pe artistul(a) ca nu esti...asa ca te rog, vino cu ceva mai bun data viitoare! 3

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#14
Waaaaa!!!!!! 24
chiar ca ma faci sa rad...eu nu ma dau artista...eu sunt doar un "explorator si un purtator de boli contagioase"...pacat ca ink nu ma cunosti 2
ai afla si tu k pot deveni "drogul" tau preferat...3
anyway...ce am scris eu akm poti so interpretezi cum vrei tu...si cum iti cade tie bine 4
eh...am desene realiste cum iti place tie...cu gramada...doar k numai ieri am putu trece pe la scoala de arta sa imi pot face macar poze la acele desene...dc nu le pot scana...o sa va dati seama singuri 21
[Imagine: sdc10727e.th.jpg]
apoi...mai pun cate ceva...dar mai incolo...

#15
"doar k numai ieri am putu trece pe la scoala de arta sa imi pot face macar poze la acele desene..."
suferinta asta...esti plina de tine...
"eh...am desene realiste cum iti place tie...cu gramada..." - am observat, de aceea le-ai postat
"dc nu le pot scana...o sa va dati seama singuri" - probabil ca nu-s facute de tine, de aceea nu le poti scana, si le pozezi...
anyway sa trecem peste...
draga mea "artista", sti puteai macar sa iei fiecare tablou in parte si sa-i faci poza, pentru a observa mai bine detaliile
la ultimul tablou se observa cat de "mult" sti anatomia corpului, daca tu imi stai in pozitia aia iti dau ce vrei, probabil ca daca esti descentrata o sa poti sta asa...
la al doilea desen observ diferenta fata de ultimul, sunt doua desene foarte diferite, adica nu au acelasi stil, al doilea are umbre, celalalt nu are, al doilea respecta cat de cat anatomia, celalalt nu o respecta, al doilea are sani frumosi, celalalt zici ca e zombie, daaar au aceeasi semnatura, deci(parerea mea) se pare ca ultimul desen e mai vechi decat al doilea.
de primul desen nu zic nimic, pentru ca nu-mi place

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#16
mdah...cateodata gelozia e mare...dar nam ce sa fac...
21
fii atent scumpo...pe mn nu ma intereseaza parerea ta...si dak ai impresia k ma poti enerva la culme...gresesti! 24
cum ziceam...pakat k ink nu ma cunosti...am sa incetez sa mai postez desene FACUTE DE MINE...deoarece nu merita si nu vad rostul...eu oricum voi fi bn mersi mai aless peste 2 saptamani mai ales cand voi avea expozitia 15
cu bine! 21
Waaaaaa!!!! and...Raaaawr!
21

#17
"mdah...cateodata gelozia e mare...dar nam ce sa fac..." <- am ramas socat22...24 de ce as fi gelos pe niste desene de tot rahatul, serios...nu ai decat sa suferi, tu si expozitia ta de arta...ma p*s pe expozitia ta, chiar crezi ca ma intereseaza ca esti tu eleva la liceu de arte? chiar crezi ca-mi pasa de expozitia ta de c*cat?21)...honey, hai sa-ti spun o chestie, nu pot fi gelos pe asa ceva...desenez de 1000 de ori mai bine ca tine...da-mi un motiv pentru care as fi gelos!
"pe mn nu ma intereseaza parerea ta...si dak ai impresia k ma poti enerva la culme...gresesti!" <- muffin, daca nu ai aflat inca, ai deschis un topic cu desene, e treaba ta daca nu asculti la ce iti zic, probabil ca imi esti superioara...<- NOT!
"u oricum voi fi bn mersi mai aless peste 2 saptamani mai ales cand voi avea expozitia 15" <- iti faci reclama?24 sweetheart, esti doar o pustoaica mica si rasfatata, peste 10 ani o sa te vad lucrand in constructii 3...capacitatea ta mentala este foarte redusa, deci nu mai am ce vorbi cu tine, poti sa imi dai replica, nu ma intereseaza, esti un caz mort, din partea poti sa te impusti.
bye...

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)