Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desene de Mina..

#11
Anna ms mult >:d<

am un nou desen :d

http://minasan29.deviantart.com/art/The-wall-130616087

#12
Inca un desen..si se pare ca si acesta este la fel de bun ca si celelalte!3Desenul este deosebit si foarte ingrijit din punct de vedere estetic,iar hasura este grozava!Ideea in sine este chiar frumoasa si ai sugerat foarte bine,prin liniile si umbrele existente,tristetea personajului.Cum ziceam..esti plina de inspiratie,iar desenul imi place foarte mult,mai ales prin faptul ca ai reusit sa creezi acest efect de nostalgie..
Desenezi foarte frumos si esti plina de inspiratie si imaginatie!Astept si alte desene!
Gambate kudasai!
Ja!

#13
o prima lucrare in ulei pe panza.
marimea: aproximativ o foaie A4.

http://minasan29.deviantart.com/art/Sent...-142604365

#14
wow... ce prafuit e topicul asta! Pai nah... hai sa pun cateva desene! desi ultimele nu sunt inca scanate! Am sa pun ce e mai vechi dar totusi nepostate!

1. Hinata Pacat ca mi-a fost lene sa fac si un background!

2. Hmm... nothing! Asta e un personaj din capul meu! A iesit cam ca pasta fundalul! Lenea asta ma omoara!

3. Akanami! 15 Stiu stiu! E ca naiba ochiul din ala!

Pai cam atat pana zilele urmatoare cand imi pun in functiune scanerul!

Accept critici dure! Asa ca as dori sa nu va abtineti!
1 waterflame
2 mistress...
3 one more look
4 yeah... it's nothing
5 Is it a dream?!
6 .....
7 seduction
8 no name >.<
9 Empty
10 So cute
11 Inca neterminat
12 Neterminat
13 Neterminat..
14 Inca neterminat

#15
Ideile sunt foarte bune, dar
Linia ta mi se pare destul de rece, rigida. Asta se observa cel mai bine la brate, incearca sa faci muschii c-un semicerc, nu cu linii drepte, asa par niste linii inexpresive stii? ca linile de la matematica.
Un desen nu poate fi bun doar din cauza umbrelor, ideii si-al detalilor, trebuie, mai intai de toate as spune eu, sa ai o linie expresiva ca sa faci un desen bun, dar asta se capata in timp.
Bafta, lucreaza in continuare.
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)