Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desenatori pentru Zup

#21
Postati amandoi un desen cam in genul celor pe care intentionati sa le aduceti si am sa o rog pe @yoneyu sa se uite la ele.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#22
Hey. Dupa cum am vorbit, nu cred ca o sa aduc desene traditionale, mai mult ca sigur nu xD Dar pot sa aduc cateva printate, like 5 sau asa, poate si niste duplicate. Well, nu tin sa le vand pe toate. Am ce face cu ele si daca nu se dau ^^ Oricum, e vreo preferinta de marime pentru printuri/postere? Acolo unde intentionez sa le printez au A4, A3 si A3W din cate stiu, dar nu stiu daca am in ce sa le aduc daca sunt prea mari. Nici n-as vrea sa le indoi ^^' Ai vazut deja, but... http://antonie15.deviantart.com/gallery/
Also, KHS (animatiile) daca te mai intereseaza. Oricum o sa le am pe stick, probabil ^^ Dar cred ca o sa particip doar duminica la Niji.

#23
Cu parere de rau anunt ca nu voi mai putea participa anul acesta la niji. Sper ca o sa pot sa vin si eu cand o sa ma mut in Bucuresti, pana atunci poate o sa incerc sa trimit postere si lucrari, ca anul asta m-ati luat din scurt si n-am avut timp sa fac multe desene xD. Va multumesc oricum pt. faptul ca m-ati invitat sa va aduc lucrari si imi pare rau ca nu pot sa vin si sa intalnesc userii de pe zup.
Sper sa nu va suparati ca nu m-am tinut de cuvant e.e I'm really sorry

#24
Well, dat fiind ca toata lumea de p-aici face la fel, ar fi dragut sa stiu si eu daca mai apare cineva pe la niji cu desene.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#25
Eu inca vin... XD ummm...am facut si desene gen "exemple" pentru cei ce o sa ceara desenele pe loc ... Se pot vinde si alea ca desene traditionale sa zicem?? Gen in ultima zii daca e pe inserate si cineva le vrea?
Faith in humanity forever lost.

#26
Uhm, sure. Dar da-mi si tu add pe undeva ca sa vorbim, ca pe mess vad ca nu dau de tine.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#27
In seara asta plec spre Bucuresti, am ramas cu un gust amar de la toata chestia asta. Topic inchis, daca vreti sa dati de mine ma gasiti uneori pe mess.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.107 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)