Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Defecte

#11
Nith, sa nu suporti prostia nu e un defect, just saying ^-^ Si am mai vazut pe aici "defecte" care nu sunt defapt defecte, gen faptul ca iti place sa dormi sau ca esti baietoasa, nu sunt defecte darlings.

Defectul meu pe care il urasc din tot sufletul este lenea si lipsa de motivatie, apoi faptul ca sunt prea nehoratara, ugh. Incerc sa lupt impotriva lor. Altceva nu imi vine in minte acum ( almost perfect creature pls ), hmm, mai sunt superficiala siii orgolioasa.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#12
Defecte , defecte ... hmm , toti avem defecte, nu este nimeni perfect .
Cred ca defectul meu "suprem" este faptul ca ma atasez foarte repede de persoane pe care le consider, pe moment, ok , apoi imi dau seama ca am avut o parere total gresita despre persoana respectiva si incep sa-mi dau pumni imaginari in fata 21 .
Sunt naiva , dar nu in sensul de proasta , ma incred in oameni prea usor si asa ajung sa imi para rau ca am avut incredere in toate creaturile O_o . Urasc asta si incerc din rasputeri sa nu ma mai las atat de usor "dusa de nas" -_- .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)