Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

[font=Tahoma]Bine . . . dacă tot v-a apucat generozitatea pe toţi . . . o.o
Am să înapoiez 21 .

Kayluţa mea. hug
Coo. hug [ ÃŽti schimbi nick`urile ca pe ÅŸosete! :-l ]
Şi pentru alţii care mă iubesc şi îi iubesc. [ Se ştiu ] hug

That's all! ^^
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Pentru Berry; pentru că te iubesc şi eşti super genială, frumoasă, inteligentă şi în fine, sora mea. Stai liniştită, o să-ţi păstrez " secretul " despre M., dar ai grijă şi tu secretul despre K., cel puţin momentan [ mamă câte secrete :-l ] Şi pentru că melodia ţi se potriveşte; hai tot mai sus * hugs *

Pentru Adinu' meu, aka Abbeh. Tu, da tu! Eşti aici tot timpul când am nevoie de tine, când plâng sau când sufăr după cineva [ deşi capitolul este încheiat, ştiu că vei fi acolo mereu aşa cum voi fi şi eu ^^ ] Să nu te mai văd tristă! Da sysu? * kiss *

Pentru mami, adică DeDal. Cu tine pot vorbi ore în şir, şi pe bune, nu m-aş plictisi niciodată. xD Eşti o persoană minunată şi puţin cam nebună, în sensul bun desigur. Şi repară-ţi odată messul ăla, că pe facebook m-am plictisit să vorbim :]]! Şi mulţumesc pentru acele reputaţii [ ştii tu ] X.o.X.o's.

Pentru Shay. Pentru că eşti adorabilicioasă <3! Şi te iubesc mult; ai grijă ce faci cu Dean :]]!

Pentru Beki. Chiar dacă vorbim din an în paşte, rămâi specială pentru mine femelo <3. Eşti una dintre cele mai importante persoane pentru mine de pe aici şi sper că ştiai asta ;3.

Pentru Kayla. I love you ;x! Şi i-am lăsat pe aia în prostia lor, defapt în prostia lor acută : )). [ inteligenţa nu se vinde la aprozar ;3 ]

Pentru ciprian96. Bro! Mereu râd când sunt în preajma ta şi mă simt bine ;3!

Pentru Teodor [ chiar dacă nu are cont pe zup : > ] Pentru că eşti super-ultra-mega zăpăcit [ cred că o să-ţi zic zapacila sau ceva asemănător ] Bucură-te de noua ta poreclă, adică: " puiule " 24))))) [ Şi apropo, guriţă? Foarte inventiv +.+ ]

Pentru MusicxD sau Adina sau cum vrei tu să ţi se spună! Te ador >;d<. Dacă nu ai fi tu cu cine aş mai râde eu pe Roboţii? : > [ Singură nu vreau :-l ]

Pentru K. [ nu are cont pe zup' ] Pentru că ... e mă rog, ştie el mai bine :].

Pentru Irina. ;; )! Refrenu e pentru tine, special. :3

Îmi cer scuze dacă am uitat pe cineva; voi da un edit. :]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Asta e pentru Fluffeh a.k.a Puh, pnetru că ţin la ea şi vreau să-i arăt asta dedicându-i o melodie pe care eu o iubesc. Nu ştiu dacă-ţi place Epik High, dar melodia asta era prea epică ca să nu o fi ales. xD Saranghaeyo. <3

Asta pentru Mădă a mea a.k.a Kayla pentru că mi-a dedicat o melodie care-mi place foarte mult.

Şi asta pentru mine. xD Pentru că nu mă mai satur de ea. <3 I’m a papapaparazzi paparazzi.
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

Scurt si la obiect : pentru mine .

http://www.youtube.com/watch?v=dhGt0KgL6...re=related
[Imagine: Jun0xCa.png]

Pentru Puh (Diutu' .______.). Yeah, si eu te suport, ti-am zis cand spalai vasele Yondaime: Sunt mult prea superba, dulce, fabuloasa si perfecta ca sa te enervez (sau ce cuvant am folosit) prea mult pe tine. Yondaime Deci, te rog, sa stii ca a trebuit sa suport multe (.______. nu ma lua in serios - cum o faci deobicei 65). T_______________T Da, melodia (as vorbi despre Dya ore in sir - despre noi doua si ea -, dar na, timpul e limitat b-)) *hmmm*, iti dedic... Ketty Perry - E.T. Ca tot vroiam noi sa ascultam melodia asta in acea ora veche de sport~ (stii... acum ceva timp 106 *hai ca iti aduci tu aminte*). Hm... ti-as fi dedicat ceva de dragoste, dar nimic nu-mi trece prin cap, inafara de picioarele alaie. o.o'' Te iubesc *hug*, ma duc sa vorbesc cu tu pe messenger. XD^^ Sunt constienta ca am folosit "tu". 78
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ah multumesc mult tuturor pentru dedicatii. Va iubesc pe toti <3! Am revenit cu un alt set de dedicatii.

Pentru Zuzu. Sper sa-ti placa. Te iubesc si imi e dor de tine! <3
Pentru Layla. Pentru ca adoram acest cantec si imi e extrem de dor de tine. Mai intra si tu pe mess, sa mai vorbim. Am atatea sa-ti zic. Multumesc ca m-ai sprijinit pana acum si ca o faci in continuare. Esti cea care ma cunoaste cel mai bine de pe site-ul asta. Te iubesc! <3
Pentru Snowy. Mersi mult pentru dedicatie, o ador si imi e dor de tine. Abia astept sa mai vorbim pe mess, deoarece ceva imi spune ca nu esti prea bine...
Pentru Zuza. Imi era asa de dor de tine. De cand nu mai vorbiseram. *hugs*
Pentru Ang. Ma bucur ca-ti place scumpa.
Pentru rawr aka Nami. Te ador, mami si imi e extrem de dor de tine. Abia astept sa mai vorbim <3!
Pentru daddy, aka Crăci! <3 Te iubesc tati. Sper sa-ti placa melodia.
Pentru sniff. Sper sa-ti placa <3
Pentru Bl forever. Pentru ca stiu ca-ti place melodia si pentru ca te iubesc wife <3!

Si acum niste dedicatii pentru niste persoane care nu au cont pe site, dar care sunt foarte importante pentru mine <3!

Pentru Razvan. Stiu ca adori melodia. Tu si provocariile tale zapacite de aseara : )). Dar cu toate astea, multumesc ca ai fost langa mine cand aveam cea mai mare nevoie de tine si mi-ai readus mereu zambetul pe buze atunci cand il credeam pierdut. Multumesc pentru tot. Abia astept astazi. Presimt ca va fi cea mai tare zi posibila <3!
Pentru Silviu. Esti fantastic. Sfaturile tale sunt cele mai bune si mersi ca ma faci mereu sa rad. Cu tine niciodata nu ma pot plictisii, esti singurul care ma poate face sa rad chiar si in cele mai naspa momente. Multumesc ca esti alaturi de mine! <3 Abia astept sa ne vedem azi cu totii (stii tu la ce ma refer prin toti 71 )
Pentru Seby! Stiu ca-ti place 15 Abia astept sa te vad si pe tine azi. Iti admir mult curajul, esti un adevarat baiat (stii la ce ma refer). Multumesc ca ma faci mereu sa ma simt excelent in preajma voastra(la fel intelegi tu la cine ma refer prin ''voastra''
Pentru Flory. Esti geniala. Multumesc pentru tot. Multumesc ca Dumnezeu mi-a dat o asemenea prietena. Sunt foarte norocoasa ca te am. Multumesc inca o data. <3

Pentru mine. Fiindca merit si ador melodia <3.
Si acum pentru ca s-a terminat scoala, pentru toti cei de pe zup! Smile
[Imagine: j5atg3.png]


Asta penntru mine si pentru colegele mele de clasa care mi.au cantat melodia asta pana le.a venit rau pe data de 14 Iunie <3333.
http://www.youtube.com/watch?v=x1WFFBueOVc

Pentru Kira si Kayla <3333.
http://www.youtube.com/watch?v=OUKlVGSC-...re=related
[Imagine: Jun0xCa.png]

Beki's here 15
Mda, nu am mai trecut de mult pe aici, dar las' ca ma revansez eu xD.

Berry: Femeia mea mica din Constanta. Asta e pentru tine 39 Nu stiu daca ai auzit vreodata de melodia asta...sincer nu ma intereseaza :]] E melodia mea preferata la momentul respectiv si sper sa iti placa si tie :]]] >.> Sa nu indraznesti sa zici ca nu iti place ca te omor >.> Click!!
Snow: Mda O___O Noi nu suntem normale, sti?15 Ne iubim, dar nu prea vorbim =]] Nu conteaza, dragostea adevarata rezista si la distanta :]] Multumesc pentru dedicatie si sa sti ca apreciez. Iubesc mult melodia aceea de la Metallica, desi nu prea ascult metallica, din ani in pasti :]]. Si asta e pentru tine -> Click!!
Ang: Stiuuu, nu am mai vorbit de secole :]] Dar eu tot te iubesc mult si asta e pentru tine ->Click!!
Haku: Esti sexeh, sa nu uiti asta >.> Nu stiu daca o sa-ti placa melodia :]] -> Click!!
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 168.783 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)