Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

De ce nu?

#1
Sunt o mare amatoare. Nu stiu cam nimic de fotografiat asa ca, mi-am incerca norocul intr-o tabara. Nu pot sa spun ca sunt foarte mandra dar..here we go.

Fly into the sky
Farytail scene
Lake
Trapped
Hidden Bridge
Dragon of the sky
Light
Grass
Smile with all your heart
[Imagine: furroxana.png]
~set facut de Aikad<3, multuuuuumesc~

#2
Waa. Sunt dragute pozele tale ^^
Ce aparat folosesti ?
Nu toate mi se par asa clare , probabil din cauza faptului ca le editezi si se mai duce din calitatea pozei *unele mi se par editate >.< *
Cel mai mult imi place ''Grass'' , mai bine zis , bokeh-ul din spate ~
Mai astept fotografii ^^
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#3
heloo
Prima poza: imi place, dar ar fi aratat mult mai bine fara partea aia de cladire? sau munte?, ma rog. E editata? Eu cred ca da. Contrastul mergea marit si semnatura e cam mare, initiala ta era de ajuns.
A doua e mult mai buna. Doar ca mi se pare putin miscata -nu stiu de ce am sentimentu asta 106-. Idea tinde spre banal, dar oricum imi place.
A treia: nu inteleg ce ai vrut sa prinzi in poza asta.. apa sau iarba? Ambele sunt usor blurate, deci nu inteleg idea. Totusi, imi place cum se reflecta pomii in apa.
A patra: dinou, e neclara.. ori nu ai un aparat care sa te ajute, ori le faci in graba si ies miscate. Poza asta nu exprima nimic, ma cam supara lumina pentru ca e prea marita, deci ar fi mers contrastul mai mare.
A cincea: nu-mi place. E doar un nor -ori e nor, ori e o urma pe unde a trecut un avion, dar ma indoiesc de asta-. -Din poza asta reiese ca aparatu e destul de bun si te ajuta-. Tehnic e buna, dar pentru mine e banala si nu are un loc unde sa iti opresti ochii si sa spui "wow".
A sasea: si asta imi place. Un fel de "paradis" la capatul tunelului. Peretii sunt blurati -presupun ca asa ai vrut tu-, dar arata bine, evidentiand mini-peisajul.
A saptea: si asta e miscata si blurata. Deci e lafel ca la cea de mai sus cu lacul si iarba...-nu mai comentez dinou, nu-mi place sa ma repet-
Ultima: unghiul e bun, dar cred ca ar fi iesit mai bina daca tipa statea pe burta -parerea mea-. Firul de iarba din stanga deranjeaza enorm, dar ai prins si un cer dragut deci e bine.

:bye:
[Imagine: YWk6O.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)