Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Day class / Night class

#1
Well well...cum bine stiti in day class sunt doar niste fete obsedate si parca mai era in clasa lui Yuuki presedintele clasei care parea a fi un tocilar..oricum si mie imi place de Yuuki si Zero,dar eu tot la Night Class raman v_V
Yeah i luv vampires..i wanna be a vampire ..so vampires rulz^^"So raman la Night Class

Voi pe cine ati alege?
[center][Imagine: dqj3tz.png][/center]

#2
La day class e putin cam aiurea adica fetele alea sunt prea prea...nu are baieti draguti...decat pe Zero...Pe de alta parte Night class are o gramada...
Deci si eu aleg Night class 4

#3
Day class nu are cine stie ce personaje interesante in afara de Zero si Yuki si prietena lui Yuki. In schimb personajele de la Night Class sunt mai complexe. Au personalitatile bine conturate. Si arata si mult mai bine 21
Deci si eu aleg tot Night Class
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#4
Eu aleg Night Class . De ce ? Pentru ca in aceasta clasa se afla cele mai frumoase personaje din VK , sincer il ador pe Kaname Kuran , este preferatul meu dupa Zero . In plus in day class doar de Yuki si Zero imi place , din night imi plac toti !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#5
Day class e mega aiurea....si fetele alea sunt cam ciudate... asa ca cel mai bine imi place Night Class.....are mai multa logica si imi place mai mult night class.....
pur si simplu ador vampirii ^_^
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#6
Night class forever 15 In Day class fetele alea sunt ciudate o.O Si niciuna nu e draguta xD Doar Yuki si Zero sunt normali xD La Night class se afla iubirea vietii mele Kaname , deci cum sa nu aleg Night Class ? xD Si in plus toti sunt vampiri =p~ Baietii sunt extrem de draguti , iar fetele sunt chiar frumoase 8 Deci jos cu Day Class xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#7
Doh, cred că toată lumea ar alege Night Class [ nu am citit celelalte posturi, recunosc ] . Însă Day Class nu avea decât un băiat frumos, cool, sexi , arătos arţăgos, răutăcios =]] în fine, super şi acela era Zero. Apoi toate fetele erau pur şi simplu banale, fără pic de creier. Oare ce aveau în cutia craniană?
Nu am nimic împotriva persoanelor who're " haunters of bishies " dar nici cretine fără creier bla - bla - bla. În fine, din Day Class cum cred că era evident îmi place doar de Zero , Yuuki şi mai târziu, pentru o scurtă perioadă de timp, de Ichiru, frăţiorul drag al lui Zero <3.
Oricum ar fi, aleg Night Class. ASta pentru că acolo sunt cei mai hot tipi din anime şi în al doilea rând pentru că acolo se află şi personajul meu preferat din acest anime [ mda, şi anume Kaname Kuran pe care îl ador ] . Deşi la Night Class nu se întâmplă cine ştie ce, e foarte interesantă partea că sunt tipii ăia hot acolo. Şi fetele puţine pe care le-am văzut erau smexi. Când apare Maria de ex. şi Ruka, şi adevărata Shizuka =]] şi mai era şi spionul lui Kaname [ cum naiba o chema, parcă era Karin? nu mai ştiu ] în fine, ideea e că Night Class e mult mai tare decât Day Class. Asta nu doar pt. că e formată din vampiri, are eleganţă , stil şi rafinament.
Vote for N.C <3

#8
Night class are personajele cele mai interesante din Vampire Knight, vampirii. Spre deosebire de Day class aceste personaje au eleganta, stil si sunt hot, trasatura evidentiata si de toate acele fete din Day class care sunt innebunite dupa ei. Dintre toti vampiri din Night class Ichijou este cel mai atras de fetele din Day class si se simte foarte bine stiindu-se admirat, idolatrizat. In Night class se afla si unul din personajele principale ale anime-ului si anume Kaname Kuran. (Evident) Acesta este personajul meu preferat din Night class.
Majoritatea persoanjelor din Day class au o singura trasatura si anume aceea de a fi innebunite dupa personajele din Night class. Singurii care scapa de acest defect sunt Zero, care ii uraste pe vampiri, si Yuki, care nu e chiar innebunita, dar il iubeste pe Kaname Kuran. Aceste personaje imi plac. Zero este un tip incapatanat, pus pe cearta, hot, frumos, iar Yuki, personajul principal, imi place prin faptul ca desi a avut parte de un eveniment tragic in trecutul ei, ea nu ii uraste pe vampiri.
In concluzie aleg Night class.

#9
Mda, cred ca sunt prima care alege day class 21
De ce? Pentru mine pare mai interesant sa traiesti langa vampiri, unde viata iti e mereu pusa in pericol [chiar daca nu stii asta Smile ] decat sa fii o creatura de care se teme toata lumea.
So, I choose day class. [It`s better to be human 4]
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#10
Day class. E Zero acolo. Aş face orice ca să fiu în clasă cu Zero.Chiar dacă sunt fete aiurite, alea pot să facă ce vrea , mă doare în pix >.> Daaaaaar, dacă este Zero acolo, e perfect <3 Şi angelique.vampire are dreptate. Chiar e intersenat să fi lângă vampiri fără să ştii, deşi eu aş vrea să fiu vampir. So, eu aleg Day Class just for Zero..'cuz Zero rulz, Zero is hot, Zero is a vampire who hates vampires. Isn't that great :chuu:?
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)