Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daughtry

#1
Pai m-am uitat pe aici si nu am vazut nici un topic in legatura cu trupa Daughtry. Daca este atunci as dori ca acest topic sa fie sters.

Daughtry este o trupa rock americana. Solistul acesteia este Christ Daughtry de unde vine si numele trupei, care a participat la emisiunea American Idoul. Nu a castigat-o insa a ajuns destul de departe. Primul album al trupei a fost lansat in anul 2006, intitulat Daughtry.

Daca doriti sa afalti mai multe puteti sa intrati aici . Este cam acelasi lucru cu exceptia catorva detalii minore.

Acum, daca ati auzit de aceasta trupe ati putea spune cum at dat peste ea si ce melodii va plac.

Eu una am descoperit-o in urma cu doua-trei luni pe youtube. Prima melodie pe care am auzit-o a fost No surprise dupa care au urmat Life after you, It's not over, What about now, Home, Gone, etc.[/quote]

#2
Love that band 8
Am auzit si eu de ei acum ....vreo doua-trei luni si sincer pot spune ca m-am indragostit de ei. Ah, si melodiile lor chiar te ating la suflet *smile* . Cantecele de mai sus, pe care le-ai mentionat si tu sunt toate puse in telefonul meu, iar Life after you e preferata mea *luv it*
Mai sunt cateva , cum ar fi : Gone, Home, No surprise [ adica cele spuse de tine 3 ]
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#3
Imi place cum canta aceasta trupa si l'am vazut pe solist, pe Chris, in emisiune.
Anyway, revenind, melodiile care imi plac cel mai mult sunt September si What about now, pur si simplu le ador <3 Dar si celelalte melodii sunt frumoase.
Time you enjoy wasting, was not wasted.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)