Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre gfx-urile mele?
Sunt dragute
34.62%
9 34.62%
Nu sunt bune de nimic
3.85%
1 3.85%
Lasa-te de ele
15.38%
4 15.38%
Mai ai de lucrat
38.46%
10 38.46%
Sunt asa si asa
7.69%
2 7.69%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Dark mask's gfx

#11
Wow, asta am spus cand am vazut ce ai facut. Mie mi se par chiar foarte frumoase, ce n-asi da sa le fac si eu asa, o sa muncesc si intr-o buna zi poate o sa fiu la fel de buna ca tine.
Am cam iesit de la subiect. Nu imi pasa ce zic alti, mie mi se pare magic, cum ai facut asta, nu pot sa descriu uimirea pe care am avut-o cand am vazut pozele.
888Sa mai faci888

#12
Hey Gurl!'
As vrea sa iti critic si eu GFX'urile... si sa fac o paranteza : nu conteaza cu ce program lucrezi, eu sincer sunt impotriva Photoshopului. Adevaratele talente nu se creeaza in photoshop atunci cand arunci niste efecte care trebuie sa recunosc.. sunt destul de dragute, ci atunci cand lucrezi intr-un program mai putin avansat dar totusi reusesti sa le faci bine.. humm .. whatever nu stiu cum sa ma exprim ca sa fac lumea sa priceapa21 este vorba de CULORI
poti sa revi la photoscape si sa incerci sa te joci cu culorile, poate o sa te descurci din ce in ce mai bine.. sunt o gramaada de efecte pentru culori
back:mie chiar imi plac seturile dar te-as sfatui sa faci avatarele mai mici.. si sa nu fie atat de diferite nici sa nu aiba rama proprie cum ai facut la primul post, al doilea sig
o semnatura trebuie sa fie mica si draguta, dar te-as sfatui din nou sa nu le faci patrate. Incearca un 400x150 si sa mai tai de prin poza^
La primul set.. tot din primul post am vazut ca ai taiat poza ca sa faci un avatar dar nu prea pare editata. Ok, nu am vazut originalul dar pare cam normala. La sig am vazut ca ai dat cu sepia.. puteai sa pui niste efecte sau sa te joci cu culorile inainte sa dai sepia.. ar fi iesit o alta lumina, etc. Eu sper ca ti-au fost de folos sfaturile mele si te astept cu noi lucrari
Cea mai reuşită semnătură.

#13
În primu post mi-au plăcut mult, sincer. În al doilea post totuşi nu prea, hmm nu ştiu, nu m-au atras. Btw nici mie nu-mi pasa cine spune şi ce spune, mie îmi plac şi gata ^.^. Vreau să mai văd ;; ) asta însemnând să mai faci. Efectele folosite în primul post îmi plac, în al doilea scârţâie.
M-a lăsat inspiraţia >.>.
So :bye: şi să mai faci, da ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)