Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Daria] Un moderator NU trebuie sa vorbeasca asa

#1
Userul Azazel a pus o simpla intrebare... ca tot omul:

(23-01-2012, 07:13 PM)Azazel A scris: Se poate infinta grupul "spammer"???
Multumesc anticipat.

Si marea ADMINA SUPREMA (moderatoare) a raspuns cu un aer de superioritate scarbos:

(23-01-2012, 08:19 PM)Daria ~ A scris: Azazel, altă idee mai „prețioasă” și mai „briliantă” și mai „ingenioasă” și mai „genială” de atât nu ai? Hai pleacă cu coada între picioare și revino când chiar ai o idee, okay?

Eu inteleg ca intrebarea pusa de userul Azazel nu e una buna sau gresita in fata ochilor vostri, dar people, what the heck?! Stiu ca nu sunt un membru staff perfect (chiar am multe defecte, dar incerc sa fac lucruri drepte pe forum si pentru asta nu o sa tac), dar chiar trebuie sa permiteti unei fetite de 13 ani sa vorbeasca asa? Nu e prima oara cand am vazut-o ca vorbeste urat cu useri. Ne apucam sa tratam userii pe forum ca ultimii oameni pentru ca unii au functii si unii nu?! Aly eu cer tragerea la raspundere a Dariei, pentru ca nu este cinstit ce se petrece. Chat este un lucru, forum este alta problema. Imi pare rau ca a incercat sa fie politicos acest membru... Fiecare membru trebuie sa fie tratat egal.
Daca nu se face ceva, ma tem ca Zuppy nu o sa fie cea mai "prietenoasa" comunitate anime.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2
Uff, singurul motiv pentru care nu i-am atras atentia Dariei, e pentru ca este vorba de Azazel, care ne-a dat foarte multe dureri de cap si nervi; am zis ca pur si simplu o merita cu varf si indesat.

Daria, tu ai mai avut reclamatii din cauza felului in care vorbesti cu userii, sa nu se mai intample, iti iei un warn modest acum, pentru ca asa este corect. Data viitoare cand cineva o cere, foloseste sarcasmul cu moderatie, nu cu rautate ci in mod inteligent.

Nu vrei sa ne certam iar, acum cand ne intelegem in sfarsit bine, nu?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Fratilor,lasatio in pace....Nu am zis eu nimic si ziceti voi 22.Asta mi se pare mai stupid.
Pentru mine sunt vorbe "familiare" 21 daca pot sa le zic asa..
Soc si groza..nici macar na zis pe fata
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Deci a primit warn a fost certata si data viitoare nu se va mai intampla.
Topic inchis si problema rezolvata.

Azazel: De acum daca ai idei constructive ni le spui daca nu nu mai spui nimic.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Data viitoare nu va fi doar 10% warn
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
Data viitoare va rog sa mutati discutia la Staff Area. Chiar vreti sa vada toti circul?

Daria, lasa tupeul ala oleaca mai jos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cautam moderator Yondaime 6 3.772 29-01-2012, 09:30 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)