Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

#31
Hmmmm....credca as fi vrut sa am puterea de a opri..sau controla timpul, in asa fel in care nimeni sa nu observe, sau as pleca in trecut pentru ca am amnezie si nu-mi aduc bine aminte copilaria>>vreau sa ma vad cu ochi proprii>>
Next: Same Q...alte interese personale^^

#32
Mi-as alege gheata , invizibilitatea , timpul , sa am Shugo Chara , sa fiu un Shinigami locotenent in Divizia 10 , sa citesc gandurile , sa fiu vampir si vrajitoare ,s a am un Death Note , sa fac oarte dintr-un duo cu sormea ca in Loveless dar evident fara saruturi , sa zbor , sa ma teleportez si multe altele . As sari in sus de bucurie , as fi foarte fericita si m-as stradui sa imi fac viata un adevarat anime , iar cu puterea mea de controlat timpul as fi trisat la testele de matematica , biologie si alte chestii la care nu ma pricep ca sa nu raman corijenta .
Next : Daca erai o pasare , ce ai fi facut ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#33
Ma indreptam spre primul vanator pe care il vedeam sperand sa mor si sa ma reincarnez intr`un om. ^^ Sunt optimista,stiu.
Next4aca erai o oja...
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#34
Eram neagra sau transparenta : ))

Next: Daca erai o furnica...

postpreascurtblablablablablablabla

punct.

#35
Actualul : Daca erai o furnica ...

Raspuns : Daca eram o furnica eram una roz cu buline verzi si eram regina furnicilor.

Next : Daca erai o pizza ....


-> Post prea scurt .... bla bla bla ...
P.S. : Stiu ca nu exista furnici roz cu buline verzi dar daca eram eu o furnica existau si astfel de furnici 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

#36
Citat:Next : Daca erai o pizza ....

eram arsa si mancata de toata lumea o.O

next: daca ai fi un fir de iarba ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

#37
Dacă aş fi fost un fir de iarbă, aş fi simţit adierea vântului şi bâzâitul albinelor harnice atât de aproape, încât aş fi vrut să mă transform în om din nou 21.

Next: Dacă erai un aligator .... ?

Snowy a fost aici ;;].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#38
Daca eram un aligator ?
Devoram toti oamenii , dupa ii conduceam pe aligatori 15.

Next: Daca erai un animal de plus...

punct.

#39
as fi unul adorabil ( 21 ), as fi cantat si as fi spus : I love you ! la cea mai mica atingere in asa fel incat sa enervez pe toata lumea . 21
Next : Daca ai fi fost o cutiuta muzicala .......

#40
Dacă aş fi fost o cutiuţă muzicală aş cântat cu siguranţă Fur Elise de Ludwig van Beethoven :001_wub:
Ador melodia aceasta, sincer...

Next : Dacă ai fi o melodie...
[Imagine: 73m8sj.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)