Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Espada Fail

#1
Espada,hmm o prostie.Am ajuns la ideia asta dupa ce am citit capitolul 375.Adica au fost lupte mai interesante la Espada 6,4 si 5 decat la cei 3 "mari" Espada.Orcum Barragan care se credea zeu a fost rapus repede de un alt batran senil,aici imi doream o lupta intre el si Capitanul-General al Diviziei 1 Yamamoto ar fi fost o lupta incredibila,dar n usa intmplat.Mai era singura fata dintre ei care se lupta destul d bine,iar Aizen renunta asa reped la serviciile sale,era buna ,defapt era reprezentata de sacrificiu asa ca nu ar fi trebuit sa fie uimita.Ori se sacrifica ea pentru el,ori a sacrificat-o el e tot una.Iar ultimul,Stark cel care promitea cea mai buna lupta si ce sa vezi o mare dezamagire.Deci pe scurt Espada Fail .Voi ce parere aveti ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#2
Holy Crapies..:scary:...uhm..trebuia sa avertizezi ca-i spoiler din manga or smth ...eu nu ajunsesem acolo :help:....[ dupa ulquiorra fight am facut o pauza..ca m-am enervat rau pe kubo-san 21 ]

#3
You spoiled several manga battles there, mate. Noi ce tre` sa zicem de fapt, daca suntem sau nu de acord?

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2879 we'll keep the Espada discussion here for now.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)