Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place forumul acesta?:-?
DA
94.12%
48 94.12%
NU
5.88%
3 5.88%
Total 51 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Cum ai dat de AnimeZup?

#21
Uhhhhhhhhhh.... Cum am dat de Animezup ?! Pai, dupa cate imi amintesc[ sper sa imi amintesc bine pt k nu stau prea bine cu memoria], cautam ficuri yaoi sau SasuSaku [mda, fosta mea manie. In timpul ala citem orice fic de genul asta] pe google si mi-a aparut, mare, pe a nu stiu cata pagina "Animezup- forum anime si manga cu tematica RPG ". Am dat click si am descoperit atatea ficuri interesante, incat m-am decis sa ma inregistrez pentru a le lasa reply-uri. Apoi am inceput sa scriu si am devenit inseparabili [eu si forumul 21 ].

Cam asa a decurs 'idila' dintre mine si Zup pana acum . De la acea intalnire, am ramas alaturi de el [pentru totdeauna]...

#22
Long ago, eu si prima mea sys ne uitam pe un site anime si ea imi arata ca avea la sig un chibi de pe zup. "Vreau si yo!" i-am zis si ea a spus sa ma loghez dar mi-era lene si apoi, intr-o zi, m-a lovit inspiratia sa scriu un fik cu KS [al nustiu-catelea] si pt ca tocmai ma enervasem pe moderatorul de pe un alt site am zis sa ma loghez si sa postez. Dar apoi m-am "indragostit" de anime zup, mi-am facut prieteni adevaratzi aici si imi place atat de mult incat e obligatoriu pt mine sa intru zilnic.

#23
pai,am dat cautare pe google la niste ficuri cu sasuke(citisem unul extrem de frumos acum 2 ani._.) si am dat din intamplare de animezup.m-am uitat mai bine pe aici si am vazut ca site-ul este interesant.

p.s
mai auzisem de el de pe manga-anime(partenerii vostrii si sper ca nu se ia drept reclama postul meu 2 )
[center][Imagine: 21o7brq.png]
[Imagine: znu7vk.png]
bzzw,i felt how the darkness came in my world when Itachi,one of the most powerful characters from Naruto died.Sasuke,come to kick your a*s!
smash the bug
[Imagine: bug.gif][/center]

#24
E vina lu Amy.
M-o obligat:-S.O zis ca ma...
Chiar are o arma sub pat?


Joking21
Da Amy m-o indrumat sper acest site.
Let's be friendsSmile
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)