Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum?!...

#1
Pai, titlul da un mic detaliu. Jocul asta mi-a venit in minte si nu stiu daca a mai fost postat asa ceva aici . Deci, x trebuie sa puna o intrebare, iar y sa raspunda in cel mai creativ si extraordinar mod posibil. Depinde de imaginatie.
Exemplu:
X: Cum zboara un freezbee?
Y: Imediat ce cainele i-a dat drumul din gura, freezbee-ul se duce pe verticala [ in sus ], ajunge pe un satelit, iar de acolo se descurca sa ia lectii de innot de la un papion intr-o galeata cu apa.

Prima intrebare: Cum se lipeste un poster pe un cotet de gaini?
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#2
O pisica zici? Floare la ureche. ^.^ Se ia o banda elastica, se leaga de 2 bete[ de preferat palete de tenis infipte in pamant; ca sa tina], se pune pisica intre acestea 2 si se atinge delicat cu un "caet"[loll xD ] pe capul ei fin <3.

Intrebarea mea: Cum se alearga la maraton? >:]
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#3
Um... Se ia un tricou cu numele diferitelor partide, se ia un start la vreo doua mii de metri de finish, se amesteca cu multa sudoare si gafaieli si se rezulta alergatura de la maraton...
Intrebarea mea: Cum trece o zi de scoala? Smile
P.S.: .Neko.<3.Yuuki !. , ai avut dreptate, deja ma simt putin mai bine 4
She's wiskey in a teacup.



#4
Ohh, foarte simplu. Smile
Se ia o carte , cat mai moale, se uita in stanga si in dreapta. Se pune capul usooor pe carte. Cartea trebuie sa fie pe banca. APoi, se inchide discret ochii.
Atentie: Rugati un coleg/o colega, de banca sa va acopere in caz ca nu vreti vre-un 2 si nota scazuta la purtare!

My question: Cum se imbraca un copil mic? .
:bye:

#5
Complicat....
Pai sa vedem...Se ia una bucata copil se pune pe masa, se indeparteaza scutecul ,se pune altul si VOALA!Am schimbat copilul!
Next:Cum se invata pentru un test(important)?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#6
Poi, te duci bei niște cola [pentru energie], cumperi niște popcorn [pentru filmul de după învățat ], iti duci câinele la plimbare [ca sa mai iei din timpul pentru învățat , ca de, ce'i prea mult strica] apoi dai pe gat un redbull [poate da Domnu' și prinzi aripi] iar la sfârșit, dacă mai ești în viata, iți iei caietul [de preferință cel abia început pe care se afla aproape doua lectii] si inveti [adormi in cel mai bun caz]^^
Asta a fost tutorialul meu despre cum se învață pentru test^^

Next: Cum te uiti la yaoi fara sa te prinda parinti?>;]

[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
Simplu....
Se ia una [sau doua] bucata parinti, si de bunavoie ei pleaca in oras cateva ore in oras la cumparatauri, alea alea.... Si apoi se baga cheia discret in uda de la intrate in urma lor [pt ca sa nu intre direct si sa te prinda] si gata !
Atentieeee !!!! Pentru cei care au uncuietare si la camera Incuiati si usa 24

Next: Cum poti face un fic 35+ ?? [Raspuns: ma intrebati pe mine 21]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#8
Foarte simplu. Se ia o persoana mai mica de 35 de ani, se aseaza pe un scaun, aduci laptopul si te apuci de fic. Cand persoana vrea sa il citeasca, ii spui ca este despre un om care avea mai putin de 35 de ani si a citit o poveste scrisa de o pustoaica apoi a fost blestemat pe viata... sigur nu va mai vrea sa-l citeasca, ficul va deveni 35+ 15

Next: Cum te speli pe dinti fara periuta?

#9
Oaa, ceva mai simplu nu se putea8.
Se ia un deget, de preferat cel mijlociu .|. , se pune pasta pe dinti si se rontsaie pana devine aromata. Degetul se foloseste pentru a masa dintsii cu probleme. In caz ca nu aveti, asta e. Nu toti au norocul de a avea carii=]] Atentie: Nu clatiti dupa aplicare!.
Si asa veti avea o respiratie Fresh xD.
21

Next: Cum se construieste o cusca pentru o pisica?
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#10
Pai nu am construit niciodata una dar daca asi face-o ar fi asa:
se iau niste blane [tevi, bari ,ce aveti]
Se ia pasta de dinti
Se foloseste pt a lipi blanile [tevile,barile] intre ele [daca nu aveti pueti folosi scoci sau banda adeziva]
si Gata Ps: nu lasati pisica sa stea in asa ceva daca o mai vreti inapoi 21
Next : Cum culegi un trandafir ?


I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)