Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cucu-bauuu!

#1
And... I'm back!
Helloo! Ma bucur sa ma aflu din nou aici, nu sunt pentru prima data pe zup, am mai avut cateva conturi dar... cine stie ce s-a intamplat cu toate.
Sunt Roxana, am 14 ani, locuiesc in Tg-Jiu. Imi plac mult animeurile shoujo, manga de asemenea.
Animeuri preferate: Kimi ni todoke, Ouran High School Host Club, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Kaichou wa maid-sama. Cam atat, cred.
Manga: Destul de multe manga shoujo de pe MangaZup.
Sunt zodia varsator. Sunt pasionata de istorie, mitologie, cum ar fii mitologia greaca, zeitati, povestile ce stau in spatele piramidelor, tot ce tine de trecut.
Imi place proza, la fel si poezia. Culorile mele preferate sunt mov si verde.
Imi plac testele haioase, sunt o fire foarte saritoare, glumeata, si tot asa.
Huh, nici mama nu stie atat de multe despre mine.
Multumesc ca m-ati ascultat.
Inca o data, ma bucur sa ma aflu din nou aici!
Ow yeah, I'm a girl and I like sexy boys. Ceva neobișnuit? Nu îmi pasa ce zici tu, dar asta nu înseamnă ca nu poti spune ceea ce crezi.

#2
Bine ai venit pe Animezup, What sky scrapers!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome sky ! Sper sa have fun pe acest forum si sa iti faci noi prieteni.

Facebook ai ?
Games ceva?
Cat de lung iti este parul ? 24)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#4
Hellaaau Zer0, what's up maan?21
Paaai.... face book nu am, il detest, una dintre cele mai acute forme de narcisism dupa parerea mea, desigur poate nu am dreptate, sa nu mi-o luati in nume de rau. Pur si simplu nu imi place, toata lumea o arde pe face book (si nu imi place limbajul ala, parca ar fii robotei cei ce il folosesc: "shi, asha, kcreka, crek, pwp, flumosh, pufosh, buah, bolak, aurolak" -ultima e de la mine- si tot felul de floricele p'acolo.
In legatura cu jocurile, da, Metin2.
Am parul brunet si e putin mai jos de umeri21
Next question please.
Ow yeah, I'm a girl and I like sexy boys. Ceva neobișnuit? Nu îmi pasa ce zici tu, dar asta nu înseamnă ca nu poti spune ceea ce crezi.

#5
Hiia Roxxii ! [ Roxi e ok, asa-i? ]
Umm, Welcome here, again [ pentru ca ai zis ca ai mai fost hahah.. sau nu .. cine stie ].. Soo, fara nici macar o intrebare. Nu te sufoc.. Aw, da.! I'm sorry ca am trecut asa tarziu pe aici ca nah, nu am putut mai devreme. Deci, ma bucur ca Zup se populeaza din ce in ce mai mult=].
Sper sa-ti faci mii de prieteni, posturi placute si
Have Fun, Diar! ..
!~ Baiiiaa ~!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)