Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu sau fara?

#21
CU. De o mie si o suta de ori CU. Doamne, o astept de o luna...cred ca as innebuni daca n`ar mai ninge.

Next: Cu sau fara culori?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#22
Clar cu! Ador culorile... Nici nu vreţi să ştiţi ce fac la desen cu acuarelele* când îmi aduc aminte să le iau*. Şi nu ştiu cum ar fi toamna fără varietatea de culori, sau vara fără câmpul galben de floarea-soarelui pătat cu florile roşii de mac si cerul... Ah, ador albastrul cerului! Nu ştiu ce ar fi lumea fără culori... Am fi ca în filmele alb-negru.... Înfiorător!
Next: Cu sau fără muzică?
She's wiskey in a teacup.



#23
Cu. Mai merg pe frigul degerator sa asculti o melodie pana ajungi acasa.

Cu sau fara filmele de comedie din ziua de azi (seeeeeeeex, seeeeeeeeeeex, seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex, v-am povestit cat de mult seeeeeeeeeeeeeeex sunt in acest filme de "comedie? nu cred, deci: seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex, mult seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex *poate exagerez, dar nu imi pasa*)? *laughs*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
Cu.
De ce va intrebati. Pentru ca fara putina comedie nu e ... Dar chiar atat de mult seexxx.. cum zice yaoi maniac.. Da, intradevar cel mai penibil lucru e sa te uiti la un film comedie cu parintii si sa mori de rusine ca vad si ei ce vezi si tu 21. Dar, totusi.. Cu ...ma pot lipsi, dar cu.

Cu sau fara lenesi?
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#25
Cu. De ce? Daca as zice fara as disparea si eu din acest peisaj^^ Lene are toata lumea deci cu.

Cu sau fara artifici? (le iubeeesc)

Psycho XD

#26
@Yuuki, te sustin. =] Cred ca daca te uiti si vezi un film de doua ore, in genul categorie, sa fii sigura ca doar un sfert e comedie. *laughs*

[on]
Yeeeeeeah, with. Iubesc artificiile. Dar nu mai sunt asa speciale. ^ ^

Cu sau fara KBS?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#27
http://tv.kappa.ro/KBS-World
La asta te referi??Daca da,eu ma multumesc fara...imi ajung posturile tv din romania care nici alea nus' de calitate.Daca nu la asta te refereai zi-mi la ce si vin cu un edit.
Cu sau fara shaorma?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#28
Imi place, dar suravietuiesc si fara. Si, o sa ma sacrific pentru binele copiilor dolofani si al adultilor obezi, deci: Fara

Cu sau fara roti la masini?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#29
Ola!
Pai...Cu, pentru ca (,) cred ca mai e ceva pana se vor inventa masinile plutitoare21
Next: Cu sau fara...sport?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#30
Cu,cu,cu!Normal ca cu(stiu suna urat),poi nu's mare sportiv da' e buna o alergare acolo ceva,niste exerciti te menti in forma.+ca orice lucru e un sport+ca nas mai putea exersa parkour-ul si asta e de rau

Cu sau fara par??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)