Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Creditele

#1
Primiti:
-25 de credite pentru fiecare post
-50 de credite pentru fiecare topic creat
-150 de credite in momentul in care te inregistrezi
Creditele pot fi folosite pentru a cumpara diveste item-uri din shop.

#2
Mie imi scad creditele in continuu, chiar daca nu cumpan numic. Si cand vreau sa cumpar ceva imi zice "You already own this item".

#3
Hmm.. de ultima problema nu stiam 39
Astept acum sa vad daca am primit raspuns de la myBB ca e problema cu shop-ul...

#4
itemurile banuiesc ca sunt sabiutele si armurile si celelalte. la ce folosesc? e un fel de chestie : care e cel mai puternic user sau ce e?
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone

#5
Depinde cum vrei sa o iei! E mai mult pentru distractie, si pentru a face forumul si postatul mai atractiv! Smile

#6
Off, Flaw, ce imi vine sa te injur ca inca nu ai rez pb cu zupii care tot dispar. Abia am eusit sa strang 1700 si ceva ca sa imi cumpar itemul FIRE si ca sa nu mai spun si ca mi-a luat mai mult de 1500. In loc sa imi lase 200 m-a dus la - 350 Nu e de ajuns ca si asa imi ispar zupi din senin.
Daca ar fi fost corect acum as fi avrut vreo cateva mii de zupi.

#7
Np, Bloom, se pare ca poti sa iei si pe zupi pe care nu-i ai... si oricum u stai mai bine ca mine...













<-----wooot?
Eu ma intreb altceva: nimeni nu a obs ca nu se vad posturile complet in skinul asta?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#8
da. Se pare ca pot.

#9
@JavaLeen: Crap... se lucreaza la asta!
@Bloom: apare in curand o versiune imbunatatita a shop-ului. Asta va mai rezolva din probleme!

#10
Acum alta problema. A disparut evidenta creditelor.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)