Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My photos

#1
Am facut niste poze,sper sa nu fac de rusine fotografia (ca arta ma refer) cu pozele mele,deocamdata nu sunt multe,dar azi plec putin si sper sa prind niste peisaje frumoase...
A si daca vreti lasati si un comment,daca nu macar mi-a vazut cineva pozele 3
inca ceva,pozele astea reprezinta un trandafir japonez...
[Imagine: picture001yn5.jpg]
[Imagine: picture002an4.jpg]
[Imagine: picture003yy4.jpg]

#2
Nice pics! foarte frumoase ,si nu faci fotografia de ras ca arta 4
Imi plac pozele ca sunt in stil macro ^^ cand fotografiezi insecte ,flori ,(in general lucruri mici) in prim plan ,faci macro-fotografiere . Ador pozele astea 8
Ultima imi place totusi cel mai mult ,si a doua la fel .
Te pricepi ca fotografa , ar trebui sa faci poze si la diferite momente ale zilei ,cu siguranta vor iesi minunat ^^

#3
Hihi,am si eu un trandafir japonez in casa ^.^ pozele..sunt sweet cat de cat...se putea si mai bine,daca erau facute din profil erau ceva mai reusite...si mici efecte naturale nu strica...de exemplu sa duci floarea pe balcon (in caz ca o ai in casa) cand e soare si sa prinzi in poza si soarele alaturi de planta,ar iesi un peisaj mai reusit. ^.^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#4
ms mult pentru comenturi.
Ca tot ploua afara,m-am gandit sa fac niste poze,nu stiu cat de reusite sunt,sper sa fie ceva mai bune ca celelalte...
[Imagine: poze007xn5.jpg]
[Imagine: poze015bv0.jpg]
[Imagine: poze022kl8.jpg]
[Imagine: poze024pn9.jpg]
stiu,sunt cam lame,dar atata mi-a venit in minte...data viitoare ma voi stradui mai mult,cred...
well astept niste pareri,la trei pareri voi posta alte poze.

#5
so se pare ca ti a placut sa vezi atasarea unui fluid la un corp
frumoase pozele mai ales reflexiile si modul cum apa se prelinge pe umbrela

#6
Ultimele poze sunt originale ca idee, insa altfel nu au ceva special ^^;

Primele sunt dragutze - sunt de fapt close-up mai degraba decat macro, insa oricum sunt nice. Ce ti-as recomanda - nu mai centra - poti sa fotografiezi si direct din fata, insa pune-l mai in stanga, mai in dreapta, nu fix pe centru 3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)