Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Crayon Shin - Chan

#1
Nu stiu daca mai exista un thread asemanator prin imprejurimi , fiindca nu am dat de nici unul .
Asadar , anime-ul ne prezinta viata unui pusti de 8 ani la scoala si acasa , a carui minte e tot timpul indreptata spre fete mature . Pare foarte funny .
A fost transmis pe RTL 2 , dublat , iar acum [Adult Swim] il da in engleza .
Voi ce parere aveti despre serial ?

[Imagine: crayon-shin-chan-15068.jpg]

#2
Yes baby!!! este din punctul meu de vedere cel mai tare anime la categoria comedie,eu una nu pot sta 3 secunde serioasa la aceasta seria, bine am inteles ca sunt si movie-uri (foarte muultee!)
Ceea ce ma fascineaza la Crayon Shin - Chan este maniera de desen,grafica, atitidinea personajelor, extra chill, nonconformiste, amuzante, samd.
Este o serie care merita vazuta, nu va speriati de fetele deformate, stiu nu arata ca un anime obisnuit dar in timp o sa va acomodati, temele o sa va interezeze cu siguranta! ATENTIE nu va luati dupa prima impresie Crayon Shin - Chan nu este similar cu Kioro-chan o sa va convingeti voi!

ja ne

#3
SHin Chan !!!
Super , si pe bune chiar mi s-a parut un anime misto
Shin chan era cel mai neastamparat copil pe care l-am vazut , le facea zile fripte parintilor .
COpurile neproporioanate si umbrele in forma de triunghi dadeau un anumit aer anime-ului .
Vi-l recomand la toti 21
[Imagine: Untitled-1-2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)