Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roxana

#1
Hey salot Ma numesc Roxana , sunt in primul an de liceu am 15 ani si sunt o mare fana de anime. Anu asta am descoperit qwan qi do si vioara . Ador sa cant la vioara , dar nu-mi place deloc de profu meu care se urla la mine la cea mai mica greseala . Imi place sa ascult muzica .... MBLAQ , BOA SAU NANA KIDATE SUNT ARTISTII MEI PREFERATI k-Pop , sunt cam imprastiata Rofl, defectul meu cel mai mare . Apropo ador limba japoneza . Si sper ca pot fi activa pe site pentru ca nu prea am timp liber ...... am niste profesori ..... Ador istoria , urasc mate Lookpwn . Am avut multe conturi dar mi-am uitata de muuulte ori parola sau isi gasea cate un natarau de la mine din clasa sa-mi o schimbe . Pot zice ca am fost o ciudata si in generala si sunt si la liceu . Iarasi sunt singura care adora anime . Dar mi-am facut foarte multi prieteni .cUloarea mea favorita este albastru .... pot zice ca a fost din totodeauna dar si celelate culori sunt frumoase. Urasc maroul , ma indispune . Ador ciocolata si dulciurile in general , sunt o fire energica dar si lenesa . Zodia mea este balanta . iar in data mea de nastere am 3 de 7 1997, 7 octombrie si sunt nascuta la ora 7 jumate dimineata . ^_^ eppppp si mi-am facut si prezentarea . Sper sa-mi fac multi prieteni pe site ...... si sper sa ma inteleg cu totii pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, roxanareggie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut! Bine te-am gasit.
Am niste intrebari: care sunt animeurile tale preferate ; daca ar fi sa traiesti intr-o lume anime, ce anime ai alege; ai facut vreodata cosplay, daca da, dupa ce?
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#4
Animeurile mele preferate ... Huh ar fi foarte greu sa ma decid , dar primu anime a fost naruto .... apoi ar fi kaleido star .... dupa sukite ii na yo , Amnesia , honey and clover , Hellsing , si sa nu uitam de Trigun. Pai cred ca as alege un anime care m-ar reprezenta si ar fi oarecum asemanator lumii reale cum ar fi la corda d`oro , se vorbeste despre muzica , personajul principal canta la vioara si este si magie dar si real life , sunt multi baieti draguti si ma reprezinta . !!!! Cred ca ar mai fi un anime in care as vrea sa traiesc Crad captor sakura ( e un anime nu tocmai cunoscut ) dar e animeul copilariei mele si il ador !!! Cosplay nu am facut niciodata , pentru ca nu am avut posibilitatea2 Insa as vrea sa fac !Si cred ca cosplay-ul potrivit care mi-ar placea sa-l fac ar fI NARUTO . Personajul meu favorit din naruto este Temari , deci cred ca as reprezentao pe ea . 10

#5
Bine ai venit pe AnimeZup, Roxana! Daca intampini vreo problema pe forum, poti apela la mine, @Syryus, @Stormrage si @MajinCloud
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
Va multumesc foarte mult!!!! Ma bucur foarte mult ca insfarsit am reusit si eu sa-mi fac cont aici !!!! 10 :X

#7
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#8
1 . DA ADOR SA CITESC DACA VREI ITI ENUMAR NISTE CARTI CARE MIE MI-AU PLACUT LA NEBUNIE ( BLESTEMUL DIN sWOON, MAYTREI, Drmonul trecutului de sidney sheldon care a fost magnific mi-a placut la nebunie si muuulte alte carti ...)
2 Nu stiu ce-i BaP. 21
3. k-pop ascult cam de acum 2 ani ......, si imi place muult pana anu trecut ascultam de dragu de a asculta dar , am inceput sa caut si traducerile 21 , mdaa is ciudata , imi place k-pop fiindca e diferit de muzica noastra ... App si eu mai ascult rock ( skillet , evanscence , au fost primele formatii rock care le-am descorepit pe net )
4. Yaoi ..... da e interesant am urmarit un anime gravitation si am mai auzit de cateva dar nu am avut timp sa le vizionez ^_^ ehhehe e muuult mai romantic in yaoi decat e in povestile astea normale de dragoste ..... bine si mai muuulta actiune ..... Muahahah 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)