Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Delirious Melody!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Dragon age <3
Morrigan <3

Salutari tie, bun venit pe zup, distreaza-te si spor la postat! Pulpfiction
Btw, citesti? Un autor preferat, ceva?

May the force be with you Pulpfiction
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Stieg Larsson cu trilogia Millenium, m-a tinut intr-un suspans neobisnuit de mare mai ales in primul volum. Volum 2 a fost un pic mai slab ca 1 iar 3 nu prea mi-a placut in comparatie cu 1 si 2.

#5
Salut George si bun venit printre noi!

Citindu-ti descrierea mi-am amintit de un prieten mai vechi din Bucuresti care are aceleasi pasiuni ca si tine si pe care-l cheama tot George, dar care in loc de scrima a facut karate (si am impresia ca inca face). Voi presupune ca ai citit regulile si ca te-ai familiarizat cu locul oarecum asa ca tot ce-mi ramane esa-ti urez sa have a f*cking great time! m/ Daca ai vreo problema contacteaza seful de trib (aka @Syryus - he's a good guy, n-o sa te muste).

Distreaza-te, fa-ti prieteni si fii cuminte! Ne citim pe-aici. O zi faina! ^^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
Bine ai venit pe Zup dude!
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii da-mi un PM sau cauta-ma pe mess (id-ul la profil).
Sper sa ramai activ pe-aici si sa ne vedem cat mai des pe forum sau pe chat.
Be good and don't spam, that's my job.
And also Syryus
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#7
Bine, ai venit! Raspandeste cuvantul oriunde poti. 21
Canti si la alt instrument? Sau macar vocal?
Iti plac manga-urile?
Ce joc de pana acum ti s-a parut cel mai slab (poveste, grafica, sunet etc.)?

/edit Ziceam de pana acum.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
1.Manga citesc doar cant anime-ul se termina abrupt.
2.La alt intrument nu cant mai stiu doar 3-4 acorduri la chitara.
3.Nu prea iti inteleg intebarea cel mai slab joc recent sau al tuturor timpurilor. Recent Resident Evil 6 si Dead Space 3, iar al tuturor timpurilor(parere personala) Robocop lol.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)