Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs de pets?

#1
Dupa ce Shiva m-a intrebat daca as putea pune la Pet Shop un pet anume m-am gandit ca ar fi dragut daca am avea un concurs de pets. Sau macar sa facem ceva cu acei pets 4
As adauga o noua categorie la Pet Shop, in care sa poata fi cumparati pets trimisi de userii Animezup. Asa, fiecare poate avea orice pet doreste. Am putea apoi sa facem un concurs... sa vedem care e cel mai popular pet adaugat, sau cel mai simpatic.
Sau orice altceva va trece prin cap.
Ce spuneti?
Idei, pareri, sugestii?

#2
DAAAA pare o idee dragutza ^^ adica..sunt multe animalute de care as vrea..cum ar fi o cioara 21 si apoi facem concurs..da dupa concurs ii stergi pe aia care i-am trimis noi?
in fine..mie imi place ideea 4
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
4 Deci stii deja ca sunt de acord cu un concurs de genul asta.

O idee ar fi sa fie desenati de participanti in mod digital... Sau macar sa fie o imagine gasita pe net si editata. O alta idee ar putea fi ca petul participantului sa fie de fapt un animal/chestie de la un anime. De exemplu Tim Campi din D-gray man sau un golem (tot din D-gray man ) .

Mie imi convine amandoua optiunile 4

Si sa fie o dimensiune si un format fix. Sa fie gif sau png ,cu dimensiunile 50*50 pxl.

#4
@Amy: De ce sa le stergem dupa? Nu e mai bine sa ramana?
@Shiva: Normal ca ar trebui editate... Doar nu facem concurs de cine gaseste cel mai dragut desen. 10

#5
so daca vom face putem pur si simplu sa le desenam in print si sa ti le trimitem?flaw? si ce premii sunt?421 am glumit.
poate fi absolut orice animal banuiesc.ar putea fi un monstru in forma de animal?ca am idei de ma doare capul deja.4
o.o" wot

#6
Deocamdata inca nu sunt premii 10
De aia am si pus semnul intrebarii la titlul topicului 4 Vroiam sa vad daca ar fi lumea interesata.
Premii am putea sa dam zupi 21 Sau nu stiu... medalii etc.

#7
O idee cu totul originala. Ce ar fi ca sa facem poze cainilor nostri si sa modificam poza cu Photoshop sa ii transformam in dragoni si sa fie un premiu pentru cel mai frumos dragon?

Exact Flaw ca premii am putea da zupi. 1000 de zupi sa fie premiul.

#8
ok...abea astept concursul 4
sa'mi spuneti doar ora si locul 21
intrebare...putem participa cu mai multe animalutze? 10 nu ma pot hotara la un singur tip...o singura idee 10

#9
Si eu astept concursul dar cea mai buna idee este cea a lui Flaw , numa ca timpul dupa mine sa fie doar de 3 zile Smile care gaseste cele mai frumoase pets .. sa castige .. si am vazut la uni dimensiuni cam de 300 24 pe 200 ..
Abia astept sa inceapa concursul ..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)