Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs de fotografie

#1
Nu stiu daca e tocmai in regula sa fac un topic pentru asa ceva, in cazul in care este interzis imi cer scuze si rog pe cineva sa-l inchida. De asemenea nu stiu daca am ales rubrica potrivita, m-am gandit initial sa posez in zona Fotografie, oricum daca am incalcat vreo regula sper sa nu fiu sanctionata.

Particip la un concurs de fotografie care se desfasoara pe o retea de socializare, mai exact facebook, iar pentru a-l castiga trebuie sa acumulez cat mai multe like-uri la poza inscrisa in concurs. Pentru cei care au cont pe aceasta retea de socializare si daca sunt de parere ca nu este un deranj prea mare i-as ruga sa ma ajute. Mai jos este linkul pozei:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3...=1&theater

Va multumesc si sper inca o data ca nu am gresit postand aici!

#2
Eu una deja ti-am vazut fotografia de dinainte sa postezi aici xd. Ai mari sanse sa castigi. Oricum, pana acum am 14 cunoscuti care participa, dintre care una este o colega de clasa si ceilalti de la mine din scoala 21.
Este cam aiurea modul asta de votare, pentru ca este o tipa ce pana acum a strans cam peste 800 de like-uri si sunt fotografii mult mai bune in concurs 106.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)