Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Collector of Fairytales

#11
New story
pana acum nu prea mult dar speram sa se reglementeze situatia.
00
01

#12
Citat:New story
pana acum nu prea mult dar speram sa se reglementeze situatia.
Si eu , pentru ca ti-a iesit mult mai bine hasura acum. Si imi place si logo-ul oneshotului ;D Keep up the good work, the premise sounds interesting!

Nu stiu de ce, dar patrunjelul ala ma amuza.

#13
Noua versiune a forumului a pierdut din updates-uri. Here they are!
02
03
04
05
06
07
08

Cate de curand un nou batch de 3 pagini

#14
09
10
11

As promised...

#15
Candva saptamana asta a new update - 4 pagini si doua noi personaje care sper sa dea savoare povestirii.

Collector of Fairytales needs colorist - in virtutea faptului ca as vrea sa-mi incerc norocul cu o editura franceza sau italiana. Read the article for more details

Si bonus cu ocazia Nijikon2009 - plansele originale vor fi expuse la standul perso pe Artist Alley, intr-un biblioraft impreuna cu o selectie din Bookchasers vol1.

#16
12
13-14
15

#17
Pentru ca intotdeauna cititorii vad lucrurile altfel decat autorul.

1. Care este personajul preferat al seriei si de ce?
2. Care este scena/replicile favorite si de ce?
3. Citesti "Collector of Fairytales" pentru grafica, pentru poveste sau just out of boredom?
4. Ce te-a atras la serie la inceput?
5. Mai multa actiune sau romance pe viitor?
6. Consideri ca o varianta in romana ar fi binevenita tinand seama de subiect sau o preferi pe cea in engleza?

Multumesc pentru feedback

Also, un nou update de 4 pagini candva in una doua saptamani.

[copy-paste from anime-mania forum]

#18
Dintr-o mica problema tehnica am fost nevoita sa schimb adresa unde sunt uploadate paginile ceea ce a dus la ruperea tuturor legaturilor. Do not panic, nu le-am sters ci doar le-a mutat. Pentru ca ar fi extrem de time-consuming sa stau sa repostez toooate paginile am decis sa nu fac asta. Imi cer scuze.

De acum inainte din motive ce tin exclusiv de real-life stuff (aka proiectul de diploma) updates-urile vor fi publicate online numai pe
Collector of Fairytales official site. Imi ia prea mult timp updatarea a nu stiu cate threaduri si bloguri si crap like that de aceea am incercat sa concentrez totul intr-un singur loc.

Din nou imi pare rau ca acest thread o sa fie un fel de empty shell. Nu vreau sa zic - this is the end, I'm never coming back si puteti sa-l inchideti, insa nici sa las impresia ca am uitat sa-l updatez sau mai rau ca am lasat povestea in aer.

Povestea continua in ciuda tuturor obstacolelor (lipsa de timp fiind cel mai mare, urmat de stresul inerent anilor terminali.) Am inca speranta ca, daca am reusit sa trec prin 4 sesiuni de examene cu aceasta indeletnicire nu o sa scap prea curand iar peste diploma cumva cumva tot va trece.

So back to being a lurker, a very sporadic lurker.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)