Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Close the last door

#1
Un OVA dragutz, cam non-sense dar grafica buna, scenele hot bunicele....
Eh sa zicem ca naratiunea este singurul capitol la care sta prost, iar la restul e chiar OK.
Il recomand tuturor fanilor acestui gen ce au putzin timp la dispozitie sa se uite deoarece este un anime scurt, mai precis un OVA.

#2
Huh nici pe aici nu am trecut, nu-i nimic, o fac acum.
Un yaoi destul de bun, grafica mi-a pacut, actiunea e...acceptabila, nu pot sa spun ca are ceva extraordinar in el, dar e destul de bun cat sa nu te plictiseti. Pacat ca are un singur OVA, ma gandesc ca daca ar fi fost mai mare probabil ar fi putut dezvolta ideea mai bine si ar fi iesit chiar ceva mai bun, nu ca asa nu ar fi dar...ma rog, ati prins ideea. I-as da un 9 cu multa indulgenta, asta pentru ca yaoi-ul a fost destul de reusit si grafica de asemenea 71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#3
Cu grafica m-am obisnuit din manga, pentru ca in Ova actiunea nu se termina am trecut pe manga pentru a ma lamuri in legatura cu finalul.
Mi-a placut triunghiul amoros de la inceput, tipul indragostit de prietenul sau cel mai bun si nehotarat intre acesta si tipul cel nou.
Scenele de umor sunt placute, si personajele la fel. Pacat ca are doar 2 ova, nu prea inteleg de ce s-au apucat de proiect daca nu l-au mai terminat.

#4
Indragostita iremediabil de acest OVA. Nagai e pur si simplu DULCE:chuu:
Sa recunosc ca totusi Honda e preferatu' meu. Si( ATENTIE! SPOILER! pt cele care n-au citit manga) Honda e mai tanar decat Nagai. LOL cat am mai ras. Plus ca scena de la Nagai, cu telefonu', cu liftu'...o//o
Uitati-va pe Megavideo sau pe YouTube. Un mic cliseu la inceput, dar s-a redresat pe parcurs.^^
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.



#5
Prea cute anime-ul asta :X
Cred ca e singurul yaoi la care am ras pe bune. Adica sunt multe faze comice si multe expresii.
Are o grafica destul de buna pentru gusturile mele. Dar, prea, prea putin yaoi. Dar cat a fost,a fost destul de bun.
Daca ar mai aparea o OVA as vrea sa fie cu un menage a trois cu cei trei. Triunghiul iubirii apare aici. Sooo, nota 9 din partea mea.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)