Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chicken Invaders

#1
chicken invaders este un joc in care esti in spatiu si trebuie sa omori niste gaini si sa te feresti de ouale lor. Tu esti intr-o nava spatiala , iar gainile zboara prin spatiu,,
Eu am treminat jocul de foarte multe ori..4
Ce parere avezi despre joc?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#2
Şi tata se juca ăsta şi I şi II.Eu am terminat II-ul de vreo 17 ori şi tatăl meu vitreg se oftica şi vroia din ce în ce mai mult să termine jocul.M-am jucat şi I dar nu l-am terminat.Cât despre ediţia de Crăciun sau III, nu m-am jucat.Am mai încercat de 2 ori să-l downloadez şi m-am jucat, apoi, când ieşeam, mi se întorcea ecranul la 90 de grade şi mi se schimbau de la display nişte prostii.De 2 ori mi s-a întâmplat.De atunci nu îl mai downloadez.Chiar îmi pierdeam timpul distrându-mă.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#3
Chicken invaders <3
God, iubesc jocul asta21 Este unul dintre preferatele mele, cred ca se afla deja in top. Mi se pare foarte interesant si amuzant in acelasi timp. I mean...lumea este invadata de niste pui de gaina sau ce-o fi aia si trebuie sa ii omori. Mi se pare chiar foarte tare, iar grafica excelenta. Am jucat toate jocurile posibile, desi 2 mi se pare cel mai tare si cel mai usor. Celalalte sunt cam grele, dar tot frumoase raman. Prima oara cand am aflat de acest joc a fost acum vreo doi ani. Il avea varamea in calculator, nu auzisem de el pana atunci. Nu credeam ca este atat de popular jocul, ma inselasem. Multi il cunosteau si multi il jucau. Mi-am zis de ce sa nu incerc si eu. Chiar nu mi-am pierdut timpul jucandu-le. Chicken invaders este perfect din toate punctele de vedere, nota 10.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Waa, ce ma mai jucam jocul asta 21
Toata ziua omoram la gaini :]]
Imi place si acum, desi nu am mai jucat de ceva vreme. Cel mai mult imi place editia de iarna, ca decat pe aia o aveam, sau parca mai avem si o editie veche si urata 21
En fin, cert este ca era ca un drog. Pana cand nu am terminat jocul de vreo cateva ori nu ma lasam, iar acum nu mai stiu sa joc deloc 21

#5
Sunt de acord cu tine, Zapa =]] Chicken Invaders este ca un drog, nu pot nega xD Inca imi place jocul asta, si nu ma pot lasa de el. Mai ales imi place cand omori gainile alea si ies pene din ele. Trebuie sa te feresti de globurile alea ( in editia de iarna ), ca in rest trebuie sa te feresti de oua parca. Imi place ca-ti dau pulpe de pui, ciocanele 15 Si cateodata iti dau un pui intreg O_O Cum sa nu adori acest joc 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Îmi aduc aminte că prima dată îl juca tatăl meu apoi l-am încercat şi eu pentru că mă amuza povestea în sine şi scopul jocului. După ce am parcurs câteva drumuri m-am plictisit, asta pentru că au apărut alte jocuri mai frumoase, interesante şi performante. A fost jocul copilăriei mele, pot spune, dar prea repede m-am plictisit de el. Nu ştiu dacă au apărut alte versiuni cu grafica mai bună, dar cel pe care îl jucam eu era... groaznic şi totuşi îmi plăcea. Nu am rămas dependentă de el, din fericire!

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#7
Haha, tocmai am terminat Ultimate Omlette! \m/ E funneh, si desi la rookie e usor de terminat, e distractiv, iar Ultimate Omlette are o grafica foarte draguta, lucruri noi & stuff. Ma apuc maine probabil sa-l termin la veteran si celalalt, super hero cred.
Pe primul nu cred ca l-am jucat, dar celelalte 2 da, insa nu-mi amintesc prea multe, eram mica pe vremea aia. Am jucat si o editie de Craciun de sarbatori, dar nu mai stiu care din ele. Oricum, eu vi-l recomand pentru timpul liber.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#8
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)