Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chibi generator

#31
Dupa parerea mea toate corpurile sunt dragute si se vede ca sunt foarte muncite..chiar imi plac toate...apreciez treba pe care o faci3..in orice caz..am vazut si ideea lui Cătă..si este chiar buna..sa fie ceva specific si pentru Hallowen..macar acum ca se apropie..marog mai e ceva21..dar sa lasam detaliile..Cum spuneam, imi plac toate corpurile..Sper sa le alegi pe cele mai bune3..De abia astept sa vad ce copuri o sa mai aduci8 (daca o sa mai aduci21 )..Succeshug
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#32
Artist, hun, chiar daca nu ma omor eu cu chibiurile, intr-adevar ai talent si imi place cum lucrezi ce faci ^^. Deci bravo, spor in continuare.

Poate chiar ma apuc sa adopt si eu unul 39, daca tot te chinui sa le faci, macar sa-ti fie munca recunoscuta ^^.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
OK.. Deci, imi trebui o organizare. 39 ...
De acum in colo,voi face seturi in fiecare luna. ^^ . Lucrurile Lunii. Si vestimentatia, cam in fiecare luna, de 2-3 ori. Lucrurile Lunii: tin de lucruri mai speciale, aripi si etc 4 Sper sa va placa. Deci tema de luna asta, este aceasta colectie de toamna, si costumatia de ursulet. Voi veni, bn inteles cu Tricouri alge cu zup, si lucrez la tema pentru luna viitoare, pentru halloween 4. O sa fie complicat, dar ori ce pentru voi hug

Nonname: Ok.. 39 deci, sunt in constructie, aceste animalute super simatice 3 Poate le puteti avea si voi in : my inventory" 4

Hachi: corpuri, nu mai pot aduce.. cred ca sunt destule. Eu spun sa le pastram pe toate. Nu zic sa existe generatoare diferite, dar sa isi aleaga fiecare ce corp doreste 3 Smile Da, lucrurile pentru halloween, vor veni in noembrie, deoarece este foarte mult de munca.. 39 si m-am gandit ca fiecae lucrur SPECIal, sa vina in fiecare luna, deoarece, acestea sunt cele mai complicate 4. Hainutele obijnuite, of crouse, vor fi seturi noi, cam o data -2-3 ori pe luna 4, depinde de inspiratie. ^^ mersi hug

Mittwoch: mersi 3 hug
Sigur ca voi continua. Tocmai fac tricourilep tr zup, si le voi pune mia apoi, pe fond transparent 4 3 Mersi si te mai astept pe aici 3

Va mai astept pe aici si cu o pinii, si cu de toate 3

#34
Mersi mult, tuturor Smile

Acum, am terminat design-ul de tricouri... am intarziat, stiu, tema pentru halloween, mi'a fost stearsa si a trebuit sa o iau de la inceput, asa ca mai asteptati putin. In curand poate se va face noul chibi generator. hug Sper sa va placa. ^^

P.s: Si o sa il vedeti in mijloc si pe zuppy, in forma pixel 4 Sper sa va placa si el 21

Imagine:


[Imagine: 2.png]

#35
dragut! bv! Chiar ti-a iesit bine!
Abea astept sa vad ce mai desenezi3

#36
Chiar ca bravo. Ti-au iesit foarte bine. tricourile sunt foarte dragute3. Te pricepi la desen. Si chiar si Zuppy e foarte dragut.8. Chiar daca e in forma pixel e foarte cute8. Sunt curioasa ce o sa mai aduci.sper sa pui si pantaloni sa nu ii lasi dezbracati21. Succes la desen!21. ( Abea astept sa vad ce mai aduci)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#37
Hachi, da, aduc si pantaloni, stai farta grija, aduc si fuste, tot ce vrei! Dar imi este greu sa ma hotarasc ce culoare este buna pentru urmatorul desen, ma ajutii si tu, ce culoare crezi ca reprezinta zupul cel mai bine? Sau ce culori, ca am nevoie si de parerea tuturor, ca sa nu fac eu haine cu o culoare care nu se potriveste 4

Sau ar trebui sa fie mai multe nuante? 4

#38
Parerea mea este ca ar trebui sa faci pe mai multe culori, dar asa o sa ia putin mai mult. Poi, culorile care reprezinta cel mai bine zup'ul cred ca ar fi: portocaliu, negru, poate si o nuanta de maro. Sincer nici eu nu stiu ce sa zic. Fustite zici 15. Chiar ar trebui sa isi dea mai multi cu parerea. Asta e parerea mea21.
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#39
Da, ar trebui ,dar din pacate, nu sunt toti interesati de asa ceva, si mersi ca im dai sfaturi, ideii hug, ca eu is cam grea de cap 21

Asa, pai, si chestii fantastice ,ca ursuletii, iepurasii, dragoni, ce fonduri ar fi bune? 4 Flori de cires, nu mai mentiona, ca deja sa zis de multe ori 21 21
Asa, si ce idei de animale ai, ca nici eu nu am idei. M'am gandit si la pisicute, ursuleti... iepurasi. . dar nu mai stiu 39

#40
Idei de animale: Ar fi draguta ideea cu catelusi si pisicute, dar sa punem si altceva cum ar fi..tigru sau nu stiu.Si la partea cu fondurile: ceva care sa fie in perfect contrast : un leu ( culoarea galben) si fondul albastru sau verde..sau ceva care sa fie in contrast. De exemplu unul din contrastele mele preferate sunt: portocalui si albastru, sau mov si galben. Cum am mai spus si altii ar trebui sa isi dea cu parerea, asta e doar parerea mea21.
[Imagine: 5fcff5ef.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi pentru voi! Ryuu 2 3.377 29-12-2011, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Question meme generator Mitzuke. 44 20.568 10-09-2010, 10:12 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf
  Rate the Chibi dia_love_gackt 126 44.976 24-05-2009, 04:39 PM
Ultimul răspuns: JavaLeen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)