Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestiutele lui Lizzu'

#1
Well...M-am decis sa postez cateva din lucrarile mele in materie de photoshop Smile
[Imagine: sweetgirlcopylightandte.png]

[Imagine: friendscopy.png]

[Imagine: dancingpassion.png]

[Imagine: rainflowerscopy2copy.png]

[Imagine: bluedreamcopy.png]

[Imagine: flowerc.png]

Si niste avatare:
[Imagine: pffcopy.png] [Imagine: avatarbluedreamcopyef.png] [Imagine: barbiegirlcopy.png] [Imagine: avatardancingpassion.png]

Uploaded with ImageShack.us

#2
În mare parte arată bine. Ai nişte lucrări, de fapt o lucrare, prima, care are o combinaţie de culori, ăăă, cam urâtă. Şi faptul că ai închis sigul în stânga îl strică mai mult. Ar fi arătat mai bine să dai tot sigul cu burn tool, parcă aşa se numea. Al doilea, huh, e foooarte deschis. Prea decolorat, cam ca primul. Încearcă să îl pui se soft light. La celălalt se observă o oarecare evoluţie. Îmi plac mult culorile şi cum e poziţonat personajul. Mergea un border. 39 La al patrulea nu îmi place textul şi e prea simplu. Culorile sunt frumoase. Al cincilea e prea încărcat şi ar fi trebuit să mai stergi din efecte de pe stock. Textul e poziţionat aiurea. Ultimul e cel mai reuşit. Tot ce nu îmi place e cum arată în stânga. Trebuia să fie tot negru ca să arate bine.
Avatare: primul e singurul la care nu comentez. La al doilea nu îmi place textul, la al treilea ai încărcat stockul prea mult şi al patrulea e doar un crop din sig.
Baftă! [:
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Well..am dat facut un set nou:
[Imagine: freesoulavatar.png]
[Imagine: freesoulcopy.jpg]
Aspect pareri\critici\spaturi praise
:-H

#4
Well..mersi mie ca am trecut p-aici 4
[Imagine: angelavatarrotunjit.png]

[Imagine: blueangelcolturirotunji.png]

#5
Mult,mult timp.
Am uitat total de contul de aici şi de topicul meu.A trecut ceva vreme de la ultima postare sper sa se vadă ceva^^

[Imagine: nobunanasign2.png]

[Imagine: fluturiv2colt.png]

[Imagine: kaitosign001v2.png]

[Imagine: rennanasigncolt.png]

[Imagine: rishsign001.png]

[Imagine: musicismylifesign001.png]

[Imagine: justbefriends001.png]

[Imagine: airgrearsign002.png]

Cam toate sunt tâmpite dar asta e21.

#6
O_o,secolee bai!.Btw,cevaa nou pentru voi->

[Imagine: lizethreqv1.png]

[Imagine: natereq.png]

[Imagine: dogssignv3fr.png]

[Imagine: natereq3v2.png]

[Imagine: rembersignversfr.png]


[Imagine: natereqv3.png]

[Imagine: falllovesigncopycopy.png]

[Imagine: vocmik1v4copy.png]

[Imagine: cralovesignv2copy.png]

Siiii,..

[IMG=http://img510.imageshack.us/img510/9508/nanabgpk.th.png][/IMG]

Comentarii,va rog 108





#7
Îmi place toate trei. Primul poate se putea să fie mai deschis, dar îmi place mult și așa. Al doilea chiar mi se pare foarte reușit, poate textul oleacă mai mic, dar este foarte tare =3. Iar al treilea cred că trebuia să mai pui ceva contrast și să fie culorile mai variate și mi se pare puțin și cam încărcat. Icon--urile sunt chiar îmi plac, poate puțină luminozitate în plus, dar nu mult și ieșeau perfecte 39 ?
Oricm, baftăă.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)