Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestioare

#1
[Imagine: 50586193.png]
[Imagine: ladydorasignature23.png]
[Imagine: phantompsdddfsgfdspngte.png]
[Imagine: dreamwalkerpsdpsdpsd23p.png]
[Imagine: hotsepng2vfbhf34.png]
[Imagine: newworksmudge2.png]
[Imagine: yukijudaissdfig2345.png]
[Imagine: newsesfrweig3.png]
[Imagine: jesuismaladesig3.png]
[Imagine: 27557320.png]
[Imagine: mikam.png]

Sunt mai vechi,iar unele sunt facute la comanda de aceea sunt de diferite marimi.
Zuppy02
[Imagine: 50586193.png]

#2
Dau edit în 3 minute.

___________________________

AÅŸa.

În primul rând, pot spune că îmi place cum lucrezi şi totuşi îmi pare foarte cunoscut acest stil.
Oricum, nu vreau să îţi iau toate lucrările la rând să spun despre fiecare în parte câte ceva pentru că majoritatea au acelaşi defect, plus că mie lene. 21 Adică, la majoritatea ai folosit culori derivate dintr-una singură, ţi-o dau explu pe cea cu Misa Aname, culoarea care predomină e galben, nu mai menţioney culorile derivate, nu simţi totuşi că lipseşte ceva ? o culoare care să scoată în evidentă focalul ? eu cred că da. ; )) Mergea o pată roşie undeva pe lângă Misa, şti ca să pară o pată de sânge . . . m-ar duce mai mult cu gândul la personaj în sine decât la c4d şi etc. şi poate nu doar pe mine. Încearcă să faci şi ceva de genu' altfel sigurile tale vor fi mai mult decât plictisitoare. Gen . . . cum ai făcut la al 2-lea sig, totul negru, dar ai pus şi roşu lângă personaj ca acesta să nu se piardă în peisaj, totuşi, dacă nu scria "Lady Dora" pe el, ţi-l confiscam, adică îl purtam eu.

Succes.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#3
La mine totul este dupa perspectiva luminii.Personajele incerc sa le scot in evidenta prin luminaOricum iti multumesc foarte mult de comm.
Ultimele lucrari(de ieri):
[Imagine: lieishappiness2.png]
[Imagine: incercaqrederevenire12.png]
Din plictiseala m-am gandit sa mai postez cev alucrari vechi...Probabil nu am voie sa fac double post dar voi edita mai tarziu.
Sigs:
[Imagine: lovesigfain2.png]
[Imagine: ladygagasig4.png]
[Imagine: cutesig23.png]
[Imagine: cat2fin2.png]
[Imagine: katyparrysig2fin.png]
[Imagine: perfectsylari.png]
[Imagine: vampire3final2copy.png]
[Imagine: beautifulsig2.png]
[Imagine: eizensig.png]

Avatare:
[Imagine: loveav2.png][Imagine: cutesigav.png][Imagine: catsiggyav.png][Imagine: beautifulsig2av.png][Imagine: eizenav.png]


Ranguri:
[Imagine: graphicart.png]
[Imagine: administrator23.png]
[Imagine: moderato23r.png]
[Imagine: 50586193.png]

#4
ce pot sa spun ... in primu rand ai o mica greseala in toate " over contrasted " culorile nu prea ma atrag si mai ai de lucrat asupra focalului la blend ... flow-ul cam lispeste in majoritatea 39 nici textul nu-i prea grozav se putea si mai bine overall low moderate 39 mai astept si altele si vreau sa vad o evolutie 71
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#5
Lololol, tu nu eÅŸti Lady Dora de pe Animax?
Ultimile lucrări: La ambele sunt două greşeli şi anume combinaţia de culori sau ma degrabă lumini. Încearca un gradient pe soft light data viitoare. A doua greşeală este textul. La primul nu e chiar aşa grav, dar trebuia un spaţiu mai mare între fonturi. La al doilea nu se potrivesc fonturile şi nici culoarea nu prea dă bine.
Celelalte le - am văzut şi pe răposatul Animax şi mi - a plăcut cum combini culorile şi felul în care pui textul. Ultimul pare şters şi lipit de sig. Nici textul nu e pus cum trebuie.
Avatare: fi mai atentă când pui textul şi cât de mult ies în evidenţă textele de pe margine. Şi cele două avatare din mijloc sunt prea simple.
Rangurile sunt cam mici şi nu - mi plac că îl au M.J. pe care nu îl sufeream eu prea mult. [:
Baftă!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)