Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestiile mele.

#1
În primul rând: să fie clar, nu mi-am făcut topic aici pentru că aşa-i la modă, ci din cauza faptului că fotografia-i una dintre puţinele mele pasiuni.
N-o să lungesc vorba prea mult, nu prea are rost.

Drumul.

Biserică.

Voi reveni şi cu alte fotografii imediat ce-o să le mut pe celelalte din pc în laptop.
Ah, da: accept orice fel de comentariu, atâta vreme cât nu-i o pupincureală.

Au revoir.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Prima mi se pare cam stearsa, nu are culori puternice, ceva care sa atraga. Daca ai fi incercat sa o faci mai de la nivelul solului ar fi iesit cu siguranta mult mai bine.
Biserica imi place pentru simplul fapt ca e acoperita de zapada. Faptul ca se afla in mijlocul orasului si ca se vede asta o face sa para un colt de rai. Insa daca ai fi prins in cadru si ce se afla langa ea, doar putin, ar fi parut mai... terminata[ nu stiu exact cum sa exprim asta].
Viaţa este durere, fiindcă e încadrată într-un ocean de iluzii şi, în acelaşi timp, viciată de ignoranţă.

Mircea Eliade

Deviant
Blog

#3
Amphen, mulţumesc foarte mult c-ai trecut pe-aici, apreciez enorm gestul.
Ah, şi mulţumesc pentru comentariu. Înseamnă extraordinar de incredibil de mult pentru mine.
Te mai aştept pe-aici - asta dacă, bineînţeles, vei mai avea bunăvoinţa să treci şi pe la topicul meu -.

Cer.

Nori.

Peisaj.

Beijing.


Asta-i tot - cel puţin pentru moment -.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#4
Hey sweety, am trecut si eu pe aici sa-ti comentez fotografiile 15
Imi plac ambele la fel de mult, simple si dragute. Prima este chiar frumoasa, cum a spus si Amphen, putin stearsa, dar nu e nicio problema. Mie una imi place cum a iesit. Ce-mi place sa pierd vremea prin locuri ca alea=]] Iar Biserica a iesit chiar foarte bine, ma bucur ca ai fotografiat-o pe timp de iarna, acest lucru i-a dat un aspect mult mai placut. Intotdeauna mi-au placut aceste peisaje de iarna. Biserica este foarte draguta, ai prins-o foarte bine.
Mai astept si alte fotografii, deoarece chiar te pricepi. Succes in continuare.

Edit: Se pare ca ai postat inaintea mea xD Sa comentez si pozele noi 15 Primele trei se aseamana intre ele, domina cerul in ele. Au iesit chiar foarte bine, imi place cum se vad, iar cerul este de fiecare data minunat. I love pics with ski :3 Iar ultima fotografie mi-a placut foarte mult, mi-a placut unghiul din care ai fotografiat. Chiar te pricepi, nu am ce zice xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Beki, sweetheart, îţi mulţumesc foarte mult c-ai trecut pe-aici, n-ai idee cât înseamnă asta pentru mine.
Te mai aştept pe la topicul meu şi mulţumesc încă o dată.

Şi iată ceva nou:

Stalagmite.

Motan.

Habar n-am.

Atât.

[ edit ]: Am editat. Mulţumiri, Nya.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#6
Heei . M-am hotărât să trec şi eu pe aici din lipsă de ocupaţie .
AÅŸa deci :

Primul post

Drumul - Păi în primul rând îmi place că se vede clar , unghiul din care ai fotografiat mi se pare bun şi cam atât .
Biserica. - Unghiul e bun , se vede clar , îmi place mai ales că e acoperită de zăpadă . Perfectă .

Al doilea post

Cerul , Norii şi Peisajul - Clare , pufoase [ nu am găsit alt cuvânt ] şi frumoase .
Beijing. - Îmi place , e clară , unghiul e bun , a ieşit bine . Superbă .

Ultimul post

Stalagmitele. - Superbă , foarte clară , unghiul e perfect . În concluzie , superb .
Motanul. - OMG ! E aşa drăăguţ . Waa scumpul de el :X
Ultima poză - E aşa de de verde 43 . Foarte clară chiar foarte . Perfectă poza .

Aşa deci îmi plac toate pozele . Claritatea te ajută foarte mult . Unghiurile sunt bune . Perfecte . Nu am ce mai spune . Eşti pricepută .

#7
Hei, ma bucur ca ai postat noi poze, scuze pentru intarziere, sper ca nu e tarziu. Defapt, habar nu am cand ai postat O_O Dar ma rog =]] Ce pot sa spun, imi plac mult aceste fotografii, mai ales motanul acela este atat de kawaai O_O Duamne, l-as manca. Este asa pufos si dragalas. Imi place cum l-ai prins asa dormind, iar imaginea este foarte clara. Defapt toate fotografiile tale sunt clare. Si acel peisaj ti-a iesit foarte frumos, chiar imi place mult, asa verde. Ador culoarea verde xD. Iar cerul este atat de albastru, fara nori...nu am mai vazut un astfel de cer atat de limpede din iunie.
Astept si alte poze facute de tine, deoarece cum am mai zis te pricepi. Succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#8
Beki, amantă scumpă, îţi mulţumesc foarte mult pentru comentariu, apreciez.
Godzii, îţi mulţumesc şi ţie, de asemenea, pentru efort. Apreciez gestul.
Sper să mai treceţi pe-aici.

Mda, ÅŸi acum ceva nou:

Peşteră.

Motan.

Trandafir.

Vă aştept părerile cu dragă inimă.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#9
Am trecut din nou , pe aici . Deci :
¤ Peştera : Îmi place . Se vede foarte foarte clar , unghiul mi se pare chiar bun şi e reuşită .
¤ Motanul : Domnul Motănescu este un scump :X. Zona aceea în care are părul alb mi se pare ca o barbă [ Ce asemănare i-am găsit ! Cred că aberez . ] . .. Motănel stă pe potecă ca să nu-şi murdărească lăbuţele [ cred ] . Şi acele frunze de pe jos dă o senzaţie aparte .
¤ Trandafirul : Poză clară , reuşită , trandafirul e frumos , îmi place că se văd şi nişte tufe and cam atât .
Succes în continuare .

#10
Luli, Luli, Luli 15 Duamne O_O
Asa...sa revenim. Ma bucur ca ai postat noi fotografii, imi plac la nebunie, sincera sa fiu. Sunt simple, dar foarte interesante. Mi-a placut mult poza cu pestera(Pe unde umbli, maica?15 Prin pesteri, ha?). Imaginea este foarte clara si ai avut un unghi foarte bun, dupa parerea mea. E misto cum se vede soarele acolo sus in colt. Motanul ala il ador :3 Ce tare l-ai prins, este chiar foarte sweet >_< Chiar ca l-as manca =]]] Imi place cum cade lumina pe trandafir, l-ai prins dintr-un unghi foarte bun. Ce pot sa mai spun? Te pricepi, tine-o tot asa.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)