Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestiile lui Fuzzi

#1
Oki...
Nu sunt experta deci nu vreau sa va apucati sa scrieti 5 mii de randuri cu indicatii ca o sa imi pierd rabdarea si cel mai probabil o sa stau pana la anu' sa reusesc daca mai sunt si grele .__.
Sunt noua in PS' si accept orice fel de critica/parere/sfat
Sunt bine-venite la mine ^^
Incepem cu tortura 43

[Imagine: strawberryyyy.jpg]

[Imagine: nekof.jpg]
-acum am observat cum se vede scrisul, naiba, la prima vedere parea simpatic >.<

[Imagine: 10460228.jpg]

#2
Buna. Sigurile tale sunt destul de dragute, doar ca sunt prea tipatoare. Las-o mai moale cu sharpenul sau ce naiba folosesti/ ai folosit pentru a le da acel efect atat de tipator si cam iritant.
La primul sig, nu stiu ce sunt liniile alea de la gatul si urechea personajului. Mi se par nepotrivite si inestetice.
Al doilea e prea sters, personajul nu iese in evidenta si este ascuns.
Ar treilea e prea tipator, prea mult sharpen. In rest e dragut, imi plac culorile.
Um, succes.

#3
Thanks Mystery xD
Astea sunt lucrari mai vechi , mi s-a mai spus ca sunt tipatoare si ies prea mult in evidenta...
Liniile alea verzulii de la primul sig este defapt...uhm...sunt defapt castile(ca sa asculte muuuuzica 24 ) fetei 21

#4
Hellu :3 .
Deci, începem :
1. Este drăguţă, ai evidenţiat personajul, textul nu este pus aiurea, însă, culoarea este prea arzătoare, deranjează la ochi ... părerea mea, sper să nu fie una proastă, nu vreau să par că le ştiu eu pe toate. Spun doar ce cred eu, repet NU sunt aşa de bună la PS.
2. Cute, simplă, exact cum îmi place mie. Este adorabilă :3 . Chiar îmi place pupic .
3. Pe asta o ador la maxim 21 . Este cuuuute !! ÃŽmi plaaace :3 .

Sper să vi cu următoarele :3 . Chiar ai nişte lucrări super ! :X .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#5
Sankyuu!
Nou:
[Imagine: sleepv.png]

Mi s-a spus sa fac textul mai mare dar ehm...astept si parerile voastre

#6
Whoooaaa !! E kawaii :3 .
E aÅŸa de cute!
Culorile se potrivesc, este ok. Despre text...mie nu mi se pare mic, este chiar ok, după mine.
Este chiar super cute semnătura, îmi place :3 . Ai folosit vreun tutorial, ceva ? Sau te-au ajutat sfaturile noastre ? 5
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#7
In primele 3 sig - uri ai folosit culori destul de tipatoare la prima vedere . . . dar imi plac pozele alese . A doua poza cred ca e Ciel in ea [ oare ? ] culorile parca il acopereau , iar scrisul din stanga si dreapta lui erau si ele acoperite de culoarea folosita pentru fundal .

Acest sig nou . . . ce pot zice ? 39 E mult mai reusit , zici ca sunt eu in ora de matematica 39
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
(30-10-2010, 07:36 PM)L i f e A scris: Este chiar super cute semnătura, îmi place :3 . Ai folosit vreun tutorial, ceva ? Sau te-au ajutat sfaturile noastre ? 5

N-am folosit niciun tutorial 5
M-au ajutat sfaturile si mi-am dat seama ca trebuie sa fac ceva mai...putin tipator daca ma intelegi >.<
Thanks!

#9
Primele trei au culori cam tipatoare,si le-ai acoperit fata personajelor.
Ultimul e dragut,ar fi mers un text mai maricel,si un alt font.
Sunt destul de simple,totusi.
Oricum,bafta in continuare hug
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#10
Sankyu de comm ^^

New:
1. [Imagine: 54136467.png]

2. [Imagine: frogsign.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)