Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestii.

#1
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#2
Inca o data am ramas placut surprins,se pare ca pe acest forum sunt numai oameni talentati la desen.
Continua sa desenezi,esti pe drumul cel bun.Imi pare rau ca nu ai mai primit nici-un comm,eu sunt primul,dar nu te dezcuraja,posteaza in continuare noi desene.Sunt curios....
Well...eu sunt un anti-talent so...ii admir pe cei din jurul meu talentati.10 Acum fiecare cu harul sau.
Ne vedem data viitoare..
Zbye.
P.S. Imi cer scuze,este un comentariu plictisitor,sunt in pana de ideei. 21

#3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#5
Personal, imi place, cu toate ca e pacat ca nu e si un bg in spate. Parea prea simplut, dupa mine. Insa revenind la model, ca sa spun asa, imi place cum ai colorat, foarte dragut, finut. Iar expresia fetei e frumoasa, chiar foarte mult m-a captat. Insa faptul ca nu ii cade nici o pleata, imi da impresia ca este chiala. XD Dar nu spun ca nu arata smecher. Si da la barbia e putin cam tuguiata, dar nu pare nu stiu ce lucru care sa ofere un punct negativ desenului. Deci si asa ti-a iesit minunat, sper sa mai aduci si alte desene in curand, draga mea Geesushi. *hug*

#6
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#7
Nu ma deranjeaza ca nu ai fundal, se vede ca doresti sa studiezi ceva mai mult la anatomie. Si sa stii ca iti dau dreptate, cand vine vorba de anatomia masculina, imi vine sa ma strang de gat.
Revenind la oile noastre, sincer mi se pare prea fain desenul. Ador cum ai conturat prin culori anumite detalii ale pieptului si a claviculelor. Plus bratul. Mrrr. Ceea ce ma intriga sunt sfarcuri (nu am cum sa evit cuvantul acesta XD), pozitia lor mi se pare putin dubioasa. Stiu, m-am holbat si eu la muschiulosi si am observat ca pozitia lor este foarte joasa. Insa mi se pare ca la tine sunt si prea intr-o parte si prea, prea joase. In fine si asa tot imi place desenul. Eu nu prea vad vreo greseala. Cred ca m-a prea mezmerizat structura anatomica. *giggle* Dar mai am ceva de spus, consider ca puteai accentua mai mult umbrele, putin de tot la muschii abdominali. Fiindca lineartul nu prea se blendeaza asa de bine cu [,] culorile. (a naiba ea de cacofonie...). Intr-un final ca sa stii imi place si ma amuza ca nu are cap. Sper sa mai aduci si alte desene fabuloase. <3

#8
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#9
Esti atenta la detalii si imi place mult asta, adica in desenul cu kimonoul si templul din spate, tatuajele ei, se vede ca ai stat destul de mult la ele ca sa iasa asa dragut si sa nu para simplu.
Cred ca mana trebuia sa fie mai lunga/groasa?? Idk, nu imi pot da seama, asa am impresia.
Ai colorat frumos in mare parte, dar nu imi place acoperisul.
Cel cu parintii e foarte simpatic, tind sa cred ca exagerezi la cutele hainelor, asa ca fi mai atenta in viitor.

bafta! :3 /hugs
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#10
Aggie, thankies! pupic

Am revenit cu ceva desene, si ah, ma simt ca un copilas cand ma uit la unele desene ale alor artisi. Grrr. Needs to practice more!

Oke, ideea e ca am incercat mai multe desene, dar multe au sfarsit la cosul de gunoi 21... so
cele mai norocoase de pan acuma au fost doar astea -desi nici astea nu-s purrfeectee *sigh*-:
1st. (Ne terminat, e cam weird pozitia capului, si agh.)
2nd. -la par nu am putut sa l fac mai detaliat XD
3rd. -cel mai nou de pan acuma...-


Astept critici si sfaturi! Bai bui, lume! Crazy-monkey-emoticon-007
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)