Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cheaos

#1
Eu sunt Andre(Andreea) sau Yuki.
Hobbyurile mele sunt:rpc,amv-urile,desenul pe foaie,fotbaulul si boxul.
Chiar daca nu-s baiat nu ma veti vedea mai deloc in fusta sau rochie ci numai in paintaloni si altele petnru baieti.Sunt baietoasa,Puternica,rrapida si chiar daca nu fac gimnastica is OK la cascadori mai periculoase.
Animeul meu preferat este:Elfen lied.
Apoi:Wolf Rain si Dark cat^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shinumy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
bun venit Andreea hug
din descrierea ta imi pari interesanta. esti baietoasa si imi place 4 si eu sunt, dar nu tare.
intrebari...
~cati ani ai?
~de unde esti?
~canti la un instrument sau ai vrea sa canti?
~ciocolata sau vanilie? 5
~ai de gand sa postezi un fic sau desene facute de tine?

cam atat 39 have fun and no spam! 3
sper sa te simti bine hug
ja ne bye

#4
Bine ai venit pe AZ yuki ^^..intrebare..ce alte animeuri ai mai vzt inafara de cele mentionate....? si....nu cumva e 'black cat'...nu 'dark cat'...?..sau confund..:p..
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#5
Bună Andre , bine ai venit pe animezup, sper să te simti bine aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni noi, and stuff like that.
Îţi place fotbalul? cât de tare şi te şi pricepi la jucat? Or something? Şi mie îmi place , sp joc... Deşi ca să fiu sinceră nu ştiu regulile , mi se pare amuzant să loveşti mingea, deşi nu aş privi niciodată un meci de fotbal [ mă cam plictiseşte ]
Boxul este un sport super interesant, nu urmaresc meciuri dar dacă se întâmplă să vad la tv mă uit, îmi place. Atâta violenţă, super!
Am şi eu o întrebare, nu ştiu dacă ai mai fost întrebată, asculti muzică hip-hop / rap? Curiozitatea mea..., what can I say cu o asemenea personalitate mă aştept să asculti şi genul ăsta de muzică :]]. Hi hi hi !
Să ştii că fetele de acest gen mi se par super tari, atât de puternice. For strong girls! Şi pentru o fată să recunoască pe un forum că este baietoasă, jos palaria. You rock.

Ne mai vedem pe forum ^^. Şedere placută!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)