Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ceva nou :D

#61
(27-04-2012, 07:30 PM)yaoi maniac A scris: Hm, doar putin cracanata. Presupun ca cu hainele va arata mai bine. Mie una imi place mai mult corpul facut de tine. Cel mic avea mijlocurile prea ascutite. Insa chibi inseamna corp mic cu cap mare. Ceea ce ai facut ma duce cu gandul la papusi (Barbie).... @__@ Dar imi place expresia sa faciala.
Prima din partea a doua (ma refer la fata) nu ma prind... Serios. Are ruj si ii curge? Sunt bale? Saliveaza? Din cauza caldurii sau transpiratiei i s-a facut rujul/luciul/strugulelul praf? @_@ Sau cumva e vampir? (parca ii pot vedea coltii sau sunt eu paranoica, din 2/1)

este vampir 21
Stiu ce inseamna chibi. Si nu am scris nicaieri ca este chibi.
Multumim!
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#62
Deci aia era. Macar nu-s paranoica.
Pai nu e pentru chibi generator? Sau doriti doar pentru haine si toate cele? (am crezut ca inseamna acelasi lucru)
Cand reveniti si cu versiunea masculina o sa comentez. Doresc sa vad cum o arate si ce fete o sa mai creati.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#63
(27-04-2012, 08:52 PM)yaoi maniac A scris: Deci aia era. Macar nu-s paranoica.
Pai nu e pentru chibi generator? Sau doriti doar pentru haine si toate cele? (am crezut ca inseamna acelasi lucru)
Cand reveniti si cu versiunea masculina o sa comentez. Doresc sa vad cum o arate si ce fete o sa mai creati.

Da, voi da un edit aici cu corpul de baiat. Nu vom mai face alte fete. Un corp de fata este bun. Este un generator. Serios, trebuie sa ii gaasim un nume. Acum ca corpul de chibi nu mai este in prim plan.

As dori sa vad cine se ofera sa mai lucreze. Daca doriti, pe corpul nou, va rog. ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)