Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cereri de medalii - Top posters

#1
Dupa cum puteti citi si aici, am introdus un sistem de medalii. Acum, pentru ca a fost prima data, am acordat eu cate o medalie tuturor celor care au peste 100 de posturi. De acum insa o sa-i rog pe toti cei care trec de 100 de posturi sa posteze aici ca sa stim sa le acordam si lor medalii.

#2
Ma scuzati ca ma bag ca o proasta,DAR .....nu conteaza si udne sunt acele posturi? de exemplu unii au juma din posturi la "Jocuri pe forum".."arunca cu ceva..."..si altii au la animeuri etc. -_-''''..scuzati ca m-am bagat 10,dar nu mie se pare corect
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#3
E doar o medalie pentru numarul de posturi, Grazy 10
Uite, vreau sa mai fac inca o medalie pe care sa o primeasca doar cei care se remarca printr-un post inteligent, o medalie pentru desenatori, o medalie pentru scriitori etc.
A fost dupa cum am spus doar o medalie de test... Vreau sa vad si ce sugestii mai au altii 106

#4
Eu am peste 100 de posturi.. i think... s-a intamplat ceva actiune de cand am plecat vineri de acasa la Iasi -_-''' asa ca nu ma surprinde daca mi-au scazut posturile...

[edit]am peste 100 de posturi Smile

#5
Hy Hy!!!Am facut peste 100 de posturi!!41!!Cedik...imi dai si mie o medalie???:5:.Arrigato gozaimasu!!Akm ma duk sa dorm!Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Nu ca as tine neaparat XD dar am depasit deja 100 de posturi ... so ... medal for me ? *blink blink* ... btw si Kyo are peste 100 de posturi si nu are inca medalie ... so one for him 2 [Imagine: 39.gif]


#7
Flaw a scris:

E doar o medalie pentru numarul de posturi, Grazy
Uite, vreau sa mai fac inca o medalie pe care sa o primeasca doar cei care se remarca printr-un post inteligent, o medalie pentru desenatori, o medalie pentru scriitori etc.
A fost dupa cum am spus doar o medalie de test... Vreau sa vad si ce sugestii mai au altii

Ma gandeam si eu la asa ceva. Findca tocmai a aparut Rate the post sa fie o medalie pt cel care are voturile cele mai multe si mai bune. Adica cine are punctajul cel mai mare sa aiba acea medalie. Si sa fie o medalie care se plimba automat de la user la user. daca alt user face nota mai mare.

Ce spuneti?

#8
Ar fi cam greu de facut asa ceva, pentru ca e foarte greu sa contorizezi cateva mii de posturi, sa te uiti care e cel mai bine notat. Poti insa sa le dai medalii userilor care au multe posturi notate bine, sau care au macar un post, dar cu o nota foarte mare.

P.S. e "spuneti" 10

#9
Dar ma gandeam nu sa contorizeze un admin. Ci calculatorul (un soft, un programel) care sa contorizeze in fiecare zi si sa mute medalia automat.

#10
Dupa cum banuiesc ca ati observat, am schimbat vechea medalie pentru top posters cu una mai atractiva si am un set de medalii frumoase si pentru restul. Acum, as avea o rugaminte la voi... sa mai treceti si pe la acest topic si sa imi spuneti ce fel de medalii mai doriti 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sistemul de medalii Syryus 2 4.858 22-03-2013, 05:24 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)