Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cercuri, inimi si mult stil

#21
In prima: culorile sunt pale. Personajul parca-i ingropat in culoarea aceea. Nu-i da niciun fel de farmec toata acea incarcatura de culoare (desi e simpla). Acel galben merge in partea stanga la... cercul ala, dar in rest... .___.''
A doua: A iesit mai bine. Culorile sunt frumoase. Fontul scrisului e unul bine ales si marimea lasata intre. Chestie e ca... daca te uiti in dreapta vezi... "ornamentul" ala cu gri. o.o'' Daca era mai apropiat de scris, in asa fel incat sa dea aluzia vizoala ca iese din scris, era super. :p Mai ales daca mai era inca unul sub scris, la fel cum am zis mai sus. 46
Marimea mi se par destul de bune. 106 Conteaza si cum o vrei tu. 106 Desi, daca folosesti asemenea poze si n-ai de gand sa atragi atentia cu efecte, ar fii frumos sa-l... ingustezi. Nu mult. 39 Dar cum vrei tu. Eu doar am zis.
A doua e mai buna decat prima, dar mai ai de lucrat.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
Anno...se vede ca ai mai evoluat, ca tii cont de sfaturile celorlalti si nu te dai batuta asa ca bravo tie, tine-o tot asa!
Parerea mea despre gfx-uri ( ma voi rezuma doar la ultimul post):
Primul gfx:
1. culorile alese nu mi se par cea mai inspirata combinatie ( daca tie iti plac eu nu ma bag, mi-am spus doar parerea)
2. i-ai taiat o parte din cap si arata aiurea. ( sfatul meu, mai bine lasa gfx-ul mai mare decat sa incepi sa le tai din cap sau din alte chestii de genul asta)
3. o parte din par este tesita asa ca vreau sa te intreb daca nu cumva ai dat fara sa vrei peste ea cu brush. Anyway sa stii ca arata destul de ciudat.
4. acea chestie roz din mana fetei nu se potriveste
Al doilea gfx:
1. ai taiat o parte din chestia aia portocalie si nu prea arata bine
2. nu-mi place fontul cu care ai scris zup


Cap atat: Jaaa!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#23
Pentru ca ai trecut si tu pe la thread-ul meu as fi fost foarte rea sa nu trec deloc pe la tine. Marimile sunt foarte bune si cred ca imi place a doua-a, desi e cam simpla. Si prima ti-a iesit bine doar ca fata e putin cam turtita. Poti lua cateva rendere de Anime Renders sau mai simplu cauti pe google. Cred ca ai putea incerca si niste cd4 dar nici eu nu sunt experta in asa ceva. tot pe google gasesti o groaza. Incearca sa folosesti putin mai multe efecte. Iti urez succes cu noile lucrari si te felicit pentru ca ai mai evoluat.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#24
Am revenit, de data asta nu am mai realizat nici o modificare a unei poze, vreau sa vad daca pot sa realizez efecte... cat de cat bune. Si dupa ce o sa reusesc sa le fac bune, o sa folosesc si o imagine.

Nume: Bloc maret
[Imagine: 4cuAg.png]

Nume: Simplu
[Imagine: kUwHz.png]

Nume: Minge
[Imagine: 5INco.png]

Nume: Albastru
[Imagine: VmLT3.png]

Nume: Stea
[Imagine: xLFYU.png]

Nu sunt foarte reusite, de fapt nu sunt reusite. Nu stiu cum sa combin poza cu aceste... "ornamente".




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)