Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ceao!

#11
hei iubirica hug
sincer nu pot sa zic ca urasc vara si soarele , imi plac dar cand e canicula si eu simt acelasi sentiment ca tine 21
ploaia , o iubesc , e asa fresh inspira prospetimea si parca curata tot pamantul , imi place mult sa ploua vara, stii dupa ploaie apare curcubeul , apoi parca se ridica boarea si devine iar cald , imi place schimbrea asta
manelele , sincer..... n-am cuvinte ca sa descriu acel dezgust total pe care-l simt , urasc manelele si manelistii si tot ce tine de acest capitol .
Muzica populara , imi place doar sa dansez , nu si sa ascult ....
deci piticot ne cam asemanam pupic
imi pare bine ca te-ai inscris pupic
am uitat sa-ti urez bun venit ^.^ deci iubirica

Bun Venit ! Sa-ti faci multi prieteni si sa te distrezi , dar totusi , sa nu uiti de reguli >.<

ti pup *
Ja Na !
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#12
Welcome. grr Mersi ca m-ai anuntat si pe mine ca ti-ai facut cont. :-l
In fine. N-am ce intrebari sa-ti pun avand in vedere ca te cam stiu 21.
So, have fun here, si fa-ti cat mai multi prieteni. 5 pupic
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

#13
Welcome. Am venit cu întârziere ca de obicei. Te-au asaltat oamenii ăştia cu tone de întrebări, şi mie nu mi-au mai rămas.
Ah, am una, citeşti? Mă refer la cărţi, nu la mangă-uri sau fic-uri.
De ce-Å£i place ploaia?
Dacă ai citit vreo carte, care ţi-a plăcut cel mai tare?
Cam atât am avut de întrebat. Sper să te simţi bine aici, şi o să vezi că forumul nostru are mai multe, nu numai fic-uri. O să te distrezi.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#14
(22-08-2011, 08:47 PM)M.z A scris: Welcome. Am venit cu întârziere ca de obicei. Te-au asaltat oamenii ăştia cu tone de întrebări, şi mie nu mi-au mai rămas.
Ah, am una, citeşti? Mă refer la cărţi, nu la mangă-uri sau fic-uri.
De ce-Å£i place ploaia?
Dacă ai citit vreo carte, care ţi-a plăcut cel mai tare?
Cam atât am avut de întrebat. Sper să te simţi bine aici, şi o să vezi că forumul nostru are mai multe, nu numai fic-uri. O să te distrezi.

Da...citesc.
Pai ploaia...hm..demult eram trista si imi placea ploaia fiindca dadea o impresie de melancolie, cam cum ma simteam eu. Acum imi place ploaia fiindca e linistitoare si placuta, plus ca ador cum se aude si ce miros are.(yeah xD )
Um..pai...Casa Noptii - Tentatia ( favourite book ), deocamdata.

Si nu-i nimic..stii cum se spune "Eroii vin mereu ultimii." sau ceva in gen, ma rog: D
merci hug

[ Si...Marius mersi de bun venit. xD ]
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

#15
Hehe. Şi mie îmi place ploaia. Din aceleaşi motive ca şi alte tale. Mi-am imaginat de multe ori cum e să plângi mergând pe stradă în timp ce plouă, iar lumea să nu-şi dea seama că plângi, ci că-i din cauza ploii. Când eram plecată la Braşov, era noapte, ploua...am deschis geamul şi am început să plâng. Eram supărată...şi eu ca oricare om.
Bun, nu asta contează. Ai citit multe cărţi? Mai şti câte ai citit?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#16
(23-08-2011, 10:39 PM)M.z A scris: Hehe. Şi mie îmi place ploaia. Din aceleaşi motive ca şi alte tale. Mi-am imaginat de multe ori cum e să plângi mergând pe stradă în timp ce plouă, iar lumea să nu-şi dea seama că plângi, ci că-i din cauza ploii. Când eram plecată la Braşov, era noapte, ploua...am deschis geamul şi am început să plâng. Eram supărată...şi eu ca oricare om.
Bun, nu asta contează. Ai citit multe cărţi? Mai şti câte ai citit?
Neah...nu am citit prea multe. Nuprea m-au interesat la inceput, cred ca maxim 10 24 Desi as fi vrut mai multe. Si...conteaza, intr-un fel. Adica mi-a placut cum ai descris totul... xD Eu am vrut de multe ori sa ies afara cand ploua dar nuprea m-au lasat parintii.: | Btw...cand ploua imi aduce un sentiment de melancolie..si mai mult ploaia ma face sa plang decat problemele mele.
Eh...numai fi suparata.hug

[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

#17
Gemeni ca şi mine şi am uitat ce mai era. Anyway. Bun venit. Ah, yeah, Three days grace ca trupă preferată. =p~ Oamenii aia sunt GENIALI! Îţi place "Last to know" de pe albumul "Life stars now" sau... vreo altă melodie, gen "I hate everything about you?!" *laughs* Yeah, întrebare de baraj: Îţi plac gaii? Sau ai vreo problemă cu ei? Presupun că nu şi nu, habar n-am de ce, but... I do not you see so. Toate cele. Chiar, eroii ultimii ca să culeagă mai mulţi lauri or something.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)