Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea care trebuie iubit? (+18)

#11

#12
OMFG!! Cand ai spus ca aceasta poveste,nu se vrea una cu zane si ponei,ai avut dreptate! Hm...totusi nu ma asteptam la ASTA! In fine,sa trecem la comentarii. Descrierea emotiilor si a evenimentelor e una excelenta,ca de obicei. Dar nu ma asteptam ca Amanda sa cada in cursa,atat de usor si atat de repede. Viata,in general iti da posibilitatea sa alegi si atunci cand o faci,lacrimile nu cred ca-si mai au rostul. Amanda si-a facut alegerea,mai mult i-a si placut. Si atunci,lacrimile de la final pentru ce au fost? Am inteles ca ea nu a avut noroc,nu a avut parte de cineva care sa o sustina si propria ei mama a indepartat-o,dar daca tot si-a facut alegerea,daca tot si-a ales drumul in viata,atunci nu ar trebui sa aiba regrete. Parerea mea este ca ar trebuie sa se perfectioneze,sa devina mai "buna" si sa incerce sa-si traga partea leului,din fiecare situatie in care va fi pusa. Se zice ca cel care vrea sa poarte coroana,trebuie sa-i suporte greutatea. Aplica chestia asta si in cazul ei! Nu-i nici o problema ca a devenit o tarfa,dar nu o lasa sa ramana o simpla tarfa de duzina.
Despre Andrei nu prea am ce sa zic,decat ca el este cu adevarat perfect,in mizeria lui sufleteasca. El isi merita coroana si o poarta cu mandrie.
Cam atat am avut de zis. Te rog sa ma ierti,daca am fost prea bitch,dar recunosc ca Amanda mi-a produs o mica dezamagire. Oricum,tu nu trebuie sa iei in serios comentariul meu si sa continui povestea,asa cum stii tu ca e mai bine. Ramai in continuare preferata mea si talentul tau se dezvolta pe masura ce trece timpul.
Te pup si astept next-ul. Luv u!!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)