Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea care trebuie iubită (+18)

#31
Multumesc foarte mult tuturor pentru commenturi. Inseamna foarte mult pentru mine.
Imi pare rau ca nu am mai scris de mult, insa am fost plecata in vacanta si nu am avut timp sa scriu [ca inspiratie a fost din belsug]. Promit ca o sa vin cu next-ul cat mai repede, sper ca pana saptamana viitoare sa termin capitolul si o sa incerc sa postez in fiecare saptamana de acum in colo.
We mortals have many weaknesses; we feel too much, hurt too much or too soon we die, but we do have the chance of love.

#32
Ti-am citit fic-ul aseara m-a atras numele si ce scrie in acea paranteza :-",imi pare rau ca nu ti-am lasat comentariu la fiecare capitol .Sper sa vi cat mai repede cu urmatorul capitol vreau sa vad cum reactioneaza cei doi baieti si ideea cu ``Vreau sa vad cum si-o trag doi baieti `` a fost geniala , mie una mi-a "cazut fata " cand am citit la ce se gandea Amanda ;))

#33
Buna, scumpo >:D<
Abia am terminat de citit acest fic superb :x. Deci, eu il A-D-O-R , e prea misto. Amanda din fata aceea cuminte, virgina, rusinoasa a devenit una lipsita de inhibitii, pusa pe distractii, dar totusi nu a renuntat la scoala. Da dovada de maturitate. Imi place deasemenea titlul fic-ul, m-a atras.
Hmm, David a fost un idiot la incepu, am ramas oarecum socata k a inceput sa o iubeasca pe Amanda si mai mult, sa planga in fata ei. Un baiat ! Doamne, merita cu varf si indesat ceea ce i-a facut ea, adik a fost un nemernic.
Doamne, sincer nu ma asteptam ca Andrei sa fie gay. Deci a fost o veste soc, am ramas cu gura cascata :))
Am avut si eu un iubit pe nume Andrei, oare era si el gay? =)))
DOamne, numa' la prostii mie gandul :">
Oricum, scena aceea dintre Andrei si Amanda in pat, cand a luat-o in brate a fost bestiala, deasemenea si dialogul deloc sec.
Te rog eu cu ciresica deasupra sa aduci next-ul ca mor aici...plz :o3
O.K. Enough
Kiss and Hug !
:bye:

#34
*ah ce titlu genial <3 asta m-a adus aici haha*

Bunaa ;;) Hm eu as avea cateva chestii de comentat, insa nu stiu de unde sa incep haha. Poate prin a spune ca pana acum chiar imi place cum ai scris? Da, cred ca asta ar fi cea mai buna idee. <3
Deci in principal imi place ideea. Trebuie sa marturisesc ca am ramas foaarte surprinsa de transformarea prin care a trecut Amanda, si nu sunt prea sigura ca sunt de acord in totalitate cu modul ei de gandire. Da, a fost corect sa-si bata joc de David pentru ca tipul chiar o merita. Nu conteaza ca a regretat cum s-a purtat cu ea, faptul a fost consumat si el trebuia sa plateasca pentru greseala facuta. Insa nu prea sunt de acord cu modalitatea ei de razbunare. Da, ok, s-a culcat cu el o data si l-a lasat cu ochii-n soare, insa de ce a trebuit sa si-o traga atat de des cu el? O singura data ar fi fost de ajuns pentru ceea ce vroia ea, si daca nu atunci ar fi putut gasi alte modalitati mai elegante de a-i arata cu cine avea de-a face, si anume cu o fata care nu cu mult inainte fusese sensibila, cam vulnerabila din pacate, dar totusi classy (not trashy like how she became). Nu ma intelege gresit, I don't hate Amanda si nu incerc sa te critic prea rau :D Spun doar ca nu prea am fost de acord cu toate deciziile ei.
Dar Andreiiii <3 god I liked him soo much ;_; dar de la tine ma astept la multe surprize deci deocamdata voi incerca sa nu mai fiu asa devastata ;;)

Astept urmatorul capitol ;;) stay pretty <3
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Esti iubita mea ! Yuki 10 11.054 24-09-2011, 01:09 AM
Ultimul răspuns: Blood_Angel
  O viata pe care trebuie sa o infrunti Booble Madusy 6 4.039 29-04-2009, 01:36 PM
Ultimul răspuns: Alexi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)