Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

.Câinele meu, care ar fi făcut orice pentru un moment de atenție.
.Aceea fetiță care mi-a zis că am păr frumos.
.Mesajele de la ei.
.Pretty Little Liars. :3
.Răceala mea pe timp de vară.
.M-am trezit cu o durere de cap insuportabilă.
.Am început să citesc o carte scrisă de Sandra Brown. Știu, nici mie nu-mi vine să cred dar chiar îmi place cartea.
.M-am certat de dimineață cu o tipă.

[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

Nu a fost azi, a fost ieri, but cui îi pasă ?

- Faptul că fosta bf mi-a zis "la mulţi ani" când eram în lift, cu toate că nu mai vorbim.
- Faptul că i-am zis şi eu ei "la mulţi ani", pentru luna trecută pe 10.
- Eu şi faptul că am fost epică şi i-am făcut pe toţi să râdă.
- Poliţia, care ne-a zis să râdem mai încet, că e ora 11.
- Cipri şi lenea/somnul/depresia lui dubioasă din a cărei cauză spune numai prostii.
- Faptul că am rămas afară doar cu Cipri şi-am numărat stele, vorbind despre extratereştrii. Asta a fost ciudat :]]
- Etc. ( :

- M-am trezit la 12 again
- Am fost afara cu Alex si Veli cu rolele si bicicletele: ))
- Am mancat toti trei pizza si am baut bere
- Dupa bere am cazut cu totii pe jos o.o
- Am facut poze : >
- Am ras de oameni xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


*Gluma de inceput24*
-Ainuta draga, ce te-a facut azi sa zambestii?45
-Refuz sa raspund la aceasta intrebare pe motiv ca m-as invinui singura ..10
-Raspunde domnisoara!! Ce copil ai batut, de cine ti-ai batut joc, sau mai rau, cata inghetata ai mancat ..:O:O
-20 Bine, spun!!42

Deci, lasand la o parte tampenia de la inceput [si cheful meu de glume proaste] sa vad ce m-a facut azi sa zambesc [rad] ..21

-Niste idioti m-au enervat azi dimineata ca lucrau la o casa de langa mine si m-au trezit, pentru ca erau aproape de geamul meu, am dat muzica la maxim si am pus boxele langa geam pe melodii e rock si rap [pentru ei e rau, pentru ca sunt manelisti19 ], deci am zambit satisfacuta ..21
-Anime-ul Gravitation ..=p~, am ras cu lacrimi la anumite faze24, era sa cad pe pe scaun21.
-Tata, care practic m-a dat afara din casa. Cum? Simplu, mi-a luat laptopu, mi-a pus cainele in brate si a zis: "Puffy, dute si plimb-o pe Alina, si daca te injura, bate sau cearta, sa imi zici mie!". Deci am zambit amuzata [inca de la anime, ca eu asta faceam la laptop cand a vent el ..21] si nervoasa, dar m-am intalnit cu niste prieteni care veneau spre mine sa ma scoata din casa **deci aceasi soarta aveam ..21**.
-Seara am ras cu o prietena de un tip care cica vrea sa fie cu mine [cu cateva zile inainte i-am dat niste poze cu mine si cu varul lui in care cica ne "sarutam", dat nici nu ne atingeam, si el a crezut, dar acum i-am zis adevarul si am ras de el non-stop]

*Gluma de sfarsit*

-Fetita rea ce esti tu ..! Recunoaste ca l-ai batut si injurat pe saracu Puffy non-stop, pentru ca din cauza lui ti-au fost distruse fanteziile erotice, lasa ca iti dau eu..
POC, BUM, DUF ......
**Alina intinsa pe jos**
-Are cineva o matrura si un faras? Ravasitele mele inca au ramas pe jos.
ZBANG .......Alina inaltanduse spre cerururi ..

The end ..21 stiu, nu sunt prea amuzante, dar mor de plictiseala si am aberat putin aici ..21
[Imagine: YWk6O.jpg]

Pai...cred ca am zambit de vreo doua ori azi...let`s see:

-Am fost in primul rand daramata/zgariata/"imbratisata"/ si din nou zgariata de "catelusul" meu, e imposibil sa nu zambesti cand vezi ditamai matahala pufoasa alergand spre tine
-Am vazut si azi vreo doua babe aproape rupandu`si gatul, in imprejurari demne de comediile alea regizate...e mult mai placut "pe viu"
-Mi`am refotogrfiat desenele, 2 in 1, si alea mi`au smuls un zambet
-Am citit
-Si...ah, da, mi`am amintit. Am vazut o reclama cum ca reapare "Cazut din cer" la tv, si ca e maine. cel mai mare ranjet pe ziua de azi 19 incep imediat numaratoarea inversa...mai sunt vreo 18 ore, cred 39
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

- cele doua B-52 preparate de Ioana
- faptul ca am jucat poker dupa atatia ani pe porunci
- melodii penale pe care le-am ascult
- faptul ca el se roaga de mine ca sa ne impacam
It's a game...

- Am vorbit toata dimineata cu Paul
- Mama mi-a lasat prajituri in cuptor : >
- Mor de cald, dar totusi zambesc .__.
- Votez in prostie pe facebook sa apara la tv Shinee - Lucifer si stiu ca o sa apara, deoarece are o groaza de voturi : >
- Mai tarziu ies la un film.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Uhm, nimic.

Okay, let's try.

¬A few persons told me they've missed me, even if i wus here all the time. ._.
¬Some jokes.
¬Some games.
¬Some vids.
¬Some songs.
¬Some Zuza.
¬Some Ash.
¬Some another things.
And nothin' moar yet. As usually..

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

- un cantec pe care l-am ascultat toata ziua
-faptul ca am ajuns la o concluzie in privinta unei chestii care ma rodea
- inghetata de pepene cu mere
- faptul ca el nu m-a mai sunat de 3 zile
It's a game...

1. Am râs cu prietena mea în transportul public de ne-am rupt, discutând despre chestiile care ne amuză. Chiar mă durea burta deja şi se uitau oamenii ciudat la noi.
2. Am zâmbit când mi-am cumpărat o revistă anime superbă.
3. Am zâmbit când mi-am luat portofelul cu Sebastian şi figurina cu Ciel.
4. M-a făcut să zâmbesc gândul că prima mea figurină din colecţie e cu Ciel, dar nici nu am văzut animeul până la sfârşit.
5. Am râs pentru că nu am plătit călătoria în transportul public şi nu ne-au prins.
6. Am râs de preţurile unor boarfe urâte. Costau cât o vilă în Los Angeles, probabil.
7. Am râs de o proastă.
8. Zâmbesc când mă gândesc la cei pe care îi iubesc, toată ziua aşa - nu ştiu ce m-a apucat azi.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)