Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#11
Eto ...

Prefer Timbarc 39 (sau cum se scrie >.>) [La cele fara acid 4]
Apoi Fruti Fresh [La cele cu acid] de pere :-P

Iar ca suc preferat ... Cappy xD [adica e preferatul, chiar daca nu-l prefer 100% xD doar 90% 65]

#12
Well o.O' eu mai mult beau Pepsi, pentru ca nu suport Coca-Cola >_> sau Fanta, de obicei de portocale. Desi nu beau foarte mult suc n_n' si imi plac si nectarele xDE dar din cele din sondaj prefer Pepsi si Fanta u.u'

#13
Well ... avand in vedere ca stau tarziu noaptea aleg Cola 10 cafea imi displace si alta sursa de a sta asa O___O nu am 10 ... Pepsi e si el o varianta buna dar e cam light fata de Cola 21 sau cel putin asa mi se pare 10
So , Coca-Cola FTW ^__________________^
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#14
Pai de obicei sucurile naturale sunt pe primul loc mai ales Nestea si IceTEA..cica naturale ( au cofeina si eu beau noaptea dupaia..de ce nu dorm?) asa. La sucuri acidulate : Cola si Pepsi ( pe astea le beau in loc de cafea pe care n-o suport pe la ora a 3-a ca sa nu adorm pe banca) vara mai mult limonade si chestii dastea...apa plata...minerala...mda cam asa

#15
De obicei beau Lipton in timpul zilei dar seara prever Coca-Cola cu nes 21...trebuia sa gasesc o solutie sa stau treaza21...In rest beau apa plata, minerala sucuri naturale etc...

#16
Nu stiu cum se face ca o data mi-am propus sa experimentez daca Coca-Cola chiar te scapa de somn. Eu am incercat Coca-Cola intr-o seara, o doza de 2 l intr-o ora si tot m-a furat somnul. De la 23 m-am apucat de baut Coca-Cola in fata pc-ului la 0.00 era deja terminata sticla si la ora 1.30 m-a furat somnul cu capul pe tastatura Smile Deci experiment esuat.
Acum sa imi zica cineva cum se face coca-cola cu ness? Se toarna praful de ness in Coca-Cola rece de la frigider sau se prepara nesul la aragaz apoi se toarna Coca-Cola in el sau cum e?

#17
sucurile preferate ar fi nestea si coca-cola 21))
cu coca-cola/pepsi ce are la magazin unu din ele sunt prea adormita la in jurul pranzului si trebuie sa fiu treaza si in forma in caz ca am ceva urgent de facut in rest beau nestea zilnic pentru ca te racoreste si e chiar foarte cald in bucuresti

*offtopic: bloom ness cu coca-cola e simplu de facut freci intr-o ceasca/cana ness-ul cu zahar si cu o picatura de coca-cola si cand se freaca bine pui coca-cola pana umpli ceasca/cana si gata ness cu coca-cola dar te avertizez e destul de tare 65

#18
Ori eu sunt imuna ori zvonul e foarte FALS

Joi spre vineri, la ora 1.00 AM mi-am facut Ness cu Coca-Cola dupa cum mi-ai spus tu. Si nu am baut doar o cana ci 2 cani a 250 ml deci 0,5 l. Ei ca sa vezi, la mine nu a avut nici un efect. La ora 2.00 AM dormeam bustean. Ultima data cand am vazut ceasul era cam 1.50 AM Si am dormit nici telefonul nu l-am auzit sunand la ora 7.00. Am dormit bustean pana la 10.00!!!

#19
magica bloom .. cine stie .. poate chiar esti imuna 21 .. eu nu pot pune geana pe geana de la asa ceva .. 65 ..
anyway ..
eu de obicei beau sprite.. nu e un motiv anume .. adica .. gustul nu il pun la socoteala .. mai mentionez faptul ca nu are coloranti si e unul dintre motivele pt care il beau .. ar mai fi si schweppes sau cum s-o mai scrie 21 .. e foarte bun si de asemenea nu are coloranti ..
bine da oricum eu beau absolut orice .. insa daca sunt aceste doua racoritoare e perfect .. daca nu .. beau ce e in dotare 10

#20
Poi beau ori ce suc imi place Smile dar cel mai mult imi place PEPSI si cel cu lamaie e si mai mortal Smile . Si cele naturale imi plac iara mult .
Dar un PEPSI imi da energie fata de un suc natural care ma adoarme .68
Si preturile la sucurile cu acid sunt mai bune 21 fata de un prigat care este natural 21 ..
Deci forta Pepsi ( anti coca-cola .. )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)