Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce suc preferati?
Coca-Cola
57.14%
4 57.14%
Pepsi
28.57%
2 28.57%
Fanta
0%
0 0%
Prigat
0%
0 0%
Nestea
0%
0 0%
Santal
0%
0 0%
Altele
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce suc preferati

#71
Eu beau "clasicul" Coca Cola pe post de apa.
Am norma de 2 litri pe zi, dar fiindca sunt o fata harnica, fac ore suplimentare si depasesc 2 litri.
Asa ca ficatul meu probabil e terminat desi nu da inca semne...slava Domnului
It's a game...

#72
Ei bine, eu beau mai mult apă. Minerală sau plată, depinde de chef, de stare, de lene şi de ce am în casă. 21
Dar când nu beau apă ca o raţă, o dau pe Cola. Urât, sau mai bine zis nesănătos! Ştiu, ştiu. Dar chestia asta e aproape ca un drog. Ce poate fi mai bun decât un pahar mare de Cola cu gheaţă şi lămâie într-o zi toridă de vară? Cam nimic...
Mai nou mama a început să ia sucuri naturale, ca să nu mai beau eu porcării în prostie. Ei bine, de obicei nu prea ma pretenţii 106 Dar totuşi Cola rămâne fruntaş. Pepsi nu-mi place. Sprite, da, ăsta mai merge iar Fanta...ocazional. 4
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#73
Nestea. Mai ales cand merg la magazin si imi iau o sticla rece de Nestea de la frigider in zilele toride. In general nu prea beau suc dar apa plata si ceai. Ceai-ui bine inteles ca este facut acasa da tata, cel mai bun ceai din lume 21 si eu imi fac ceai dar nu iese asa de bun. Alte sucur ar fi cam cele naturale dar nu de portocale. Imi place in special sucul de grapefruit alb.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#74
Coca Cola.
E unul dintre sucurile mele preferate. In mare parte pentru ca are cofeina si imi da energie. Restul, cum ar fi sucurile naturale, de parca ar fi si alea naturale 21, le detest.

#75
Ma-am razgandit! Acum imi plac sucurile fanta si capy, deoarece am aflat ca sucul pepsi poate duce la nustu ce boala (mi-a zis mama ca a aflat e la doctorita de familie, acuma daca e adevarat sau nu nustiu) iar fanta si capy erau undeva pe loul doi (si au ramas acolo pentru ca cal mai mult imi place apa minerala Poiana Negri, doar e extrasa (sa zic asa) chiar de la mine in comuna, apa minerala gratis la greu ^^).
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#76
Mie îmi plac toate sucurile!! Cu cât mai mulți coloranți cancerigeni, zahăr, îndulcitori, cu atât mai bine!

But seriously, șepteup și sprite.
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#77
Mie mi-a plăcut acum foarte mult timp cola, dar acum îmi place fanta , nestea sau ice-tea ,
deşi nici un suc nu e prea "sănătos" , prefer apa minerală sau plată . 21
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)