Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

#91
O chestie cu sange din care se scot bani.Multi 21

Ce e telefonul pentru tine?
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#92
Micul meu calculator portabil pe care pot sa scriu in momentul in care nu am acces la marele meu calculator iubit 43 Obiectul divin ce tine colectia mea de melodii ce instiga la revolta, micutul meu iubit ce nu ma lasa la greu si in ore ma tine treaza, scriind 43

Ce semnifica pentru tine... O lumanare?
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#93
Self Sacrifice.

Ce semnifica pt tine o cafea buna?
[Imagine: 853388ce6bdb7277cc789988ed3b2175_zps2236a6e0.gif]

#94
O minune 22 Deoarece orice cafea beau nu-mi place :]] Ma dau in vant dupa capuccino, dar in rest asa si asa >.< Cafea daca abia beau, deoarece cum am mai zis, nu-mi place gustul. Daca as da peste o cafea buna, mi-ar placea, normal. Ceva cu care sa ma indulcesc >.<

Ce semnifica pentru tine minciuna spusa de cel mai bun prieten?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#95
Depinde de imprejurari, tradare, uneori singuratate si marginalizare, realirazea faptului ca ai intotdeauna nevoie de un umar de rezerva care sa fie destul de puternic cat sa compenseze si greselile celorlati, un mic haos psihic si inevitabila dorinta de razbunare, sau, in cel mai bun caz, o chestie cu care sa`i inchid la randul meu gura atunci cand ma calca pe coada.
Dar, de cele mai multe ori trec peste, si din cauza mai multor astfel de minciuni am ajuns sa fiu mult mai atenta atunci cand imi aleg prietenii.

Ce inseamna pentru tine ...uhm...o furtuna de vara?(nu un dezastru natural, doar stropi mari de ploaie si cateva descarcari electrice71)
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#96
Pai mi se pare un lucru destul de frumos, deoarece vara, de cele mai multe ori, este destul de car, sa spun asa...ingrozitor de cald :]] Adica in Bucuresti asa este. Iar o furtuna este oricand bine venita, din punctul meu de vedere :]] M-a prins de mai multe ori o ploaie de asta torentiala vara trecuta si chiar mi-a placut, desi am ajuns acasa fleasca xD Amintiri frumoase...

Ce semnifica pentru tine o pana de curent ? o___o ( seara in special )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#97
Ceva amuzant. Mereu ma amuz atunci cand imi tremura mainile sa gasesc telefonul si sar in pat sunand pe cineva.
ce semnifica pentru tine natura?
Cea mai reuşită semnătură.

#98
chestia aia pe care au pangarit-o oamenii, construind fabrici, companii, casoaie and co. Nuthin' special.

Next; ce semnifica pentru tine scoala?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#99
Ce semnifica scoala pentru tine?
Pai...semnifica o inchisoare la care trebuie sa purtam uniformele respective si sa mergem in fiecare zi si sa ne plictisim pana murim ...iar invatatoarea (sunt in clasa a 4-a cred ca cea mai mica de aici :mean: ) cel mai mare cosmar pe care l-ai avut vrodata 21 Are un glas de iti sparge timpanele neori si...alteori mai blanda bag in ghilmele "uneori".Si ce sa mai zic scoala semnifica ..NIMIC DEOSEBIT.Ceva ce nu prea e important,dar mai e important pentru a ajunge cineva in viata!E IMPORTANTA!glumeam 24
Ce semnifica pentru tine tigarile si drogurile?( sa-mi raspunda si mie careva la asceasta intrebare) :pls:
R

O tampenie la care apeleaza oamenii cand au nevoie de un colac de salvare sau de putina actiune in viata lor, si de care raman legati mult si bine (uneori mijlocul prin care cocalarii incearca sa demonstreze ca`s "ai mai mishto". Bleah! )

Ce inseamna pentru tine ... un rau involburat?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)