Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce nume credeti ca ar trebui sa aiba noua sectiune?
Doctorul de suflete
40.74%
11 40.74%
La psiholog
11.11%
3 11.11%
Alta denumire
48.15%
13 48.15%
Total 27 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce nume credeti ca ar trebui sa aiba noua sectiune?

#1
Poll.

Daca aveti alte propuneri, va rog sa le postati aici.

#2
"Doctorul de suflete*" zic eu, "La psiholog" sună mai... grav 10
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#3
Sunt de acord cu Doctorul de Suflete. Sună mai intens şi totodată la psiholog parcă nu ştiu îţi dă o impresie că te duci într-un spital dăla cu halate albe şi doctori.
Doctorul de suflete sună mai relaxant şi parcă te îndeamnă să vi acolo.
ÃŽmi place mai mult prima denumire.
-

#4
Este prea gay 'doctorul de suflete', iar 'la psiholog' este prea mult spus.Eu mă gândeam la ceva de genul "Troubles ? Come here and we'll help you !" ori ceva de genul.Poate găsiţi ceva mai expresiv.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#5
@Ayuka: Ce ai spus tu e cam lung pentru un nume de sectiune dar e foarte bun pentru descrierea acesteia 4

#6
Eu ma gandeam la Sfaturi, sau daca vreti si suflet, ar putea fi Sfaturi pt suflet.
Sau 39 Soul`s little diary ?
Sau ceva de genu >.< [acum parca nu-mi mai suna asa de bine]

Edit:
Aly, chiar imi dai curcanul 21
Ori ca-i MaDyY sau mady, tot eu sunt, asa ca poti sa-mi spui/spuneti simplu asa, sau rox, nu ma supar 10
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#7
ori "Piece of Advice" sau "Sfaturi pentru suflet" cum zice MaDdy sau orice altceva ce nu e "la psiholog" pentru ca pe aici nu e nimeni doctor sau doctorul de suflete, in special pentru ca exista deja un blog cu acel nume.

#8
Hmm..sincer, îmi place şi numele propus de MăDyY, ar merge pus "Sfaturi pentru suflet " ...cu toate că îmi place şi "Doctorul de suflete ".
Cred ca rămân la a doua variantă 4

#9
Îmi place şi ideea lui Aly ''piece of advice'' dar şi doctorul de suflete. Sunt de părere că al doilea nume e mai bun pentru că parcă te îndeamnă să intrii în secţiune :]] cel puţin mie aşa îmi dă senzaţia.
-

#10
Sincer, chiar daca prima data am votat "Doctorul de suflete" fiindca nu aveam alta idee, acum ma gandesc ca si D d S e cam lame. I mean, ma duce gandul la un bosorog care iti imparte acadele tari ca piatra. Nu, nu-mi place. La psiholog, nici atat, suna prea formal si crud. Ar trebuii ceva mai primitor, mai dragut sa zic asa. Piece of Advice, Little Help sau 'O mana de ajutor' suna foarte primitor.
Oricum, asta depinde de tine, Flaw.
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Propunere de sectiune Flaw 26 13.998 02-07-2010, 12:00 AM
Ultimul răspuns: Sângerica :3


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)